Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Bu satırları yazarken doktorum Ozan Bitik’in karşıma çıkmasına şükrettiğimi belirterek başlamak istiyorum. Kendisine derin yüz germe ameliyatı yaptırdım. Ben aslında burnumu yaptırmak için Ozan Bey’e bir tavsiye üzerine gitmiştim. Ondan önce başka doktorlara da gitmiştim ve herkes burnumla ilgili benzer yorumlar yapmıştı, bir türlü karar veremiyordum. Ablamın eşi (çok titiz ve araştırmacıdır), annesini götürdüğü Ozan bey’i önerince, ona gittim. Ve diğer bütün doktorlardan daha profesyonel bir şekilde muayene etti ve ben bilgi verişine, yönlendirmesine hayran kaldım. 48 yaşındayım ve yüzümde yıllara dayanan bir deformasyon oluşmuş, bunu ben fark etmiyordum da, burnumu kafaya takmıştım. Ozan bey bunun farkına varmamı öyle kibar bir şekilde sağladı ki, 1 gün içinde ailemle görüşüp, burundan önce yüz germe ameliyatı olmaya karar verdim ve gün istedim. Hatta burun ameliyatına ihtiyacım olmadığını bana çok profesyonelce izah etti. Ozan Bey’e çok minnettarım, inanılmaz gençleştim ve artık çok rahat gülüyor ve selfie çekiyorum 🙂 filtre kullanmıyorum ve sosyal ilişkilerimde daha öz güvenli oldum. Bu da Ozan bey’in, güven/bilgi verme ve iyi bir cerrah olma konusunda, işini ne kadar doğru yaptığını gösterdi. Bende bir güzelleşme olduğunu herkes fark ediyor ama germe ameliyatı olduğumu anlayamıyorlar, çünkü belirgin hiç iz yok. Ozan bey çok iyi iş çıkardı.

48 yıllık hayatımda değişik branşlarda bir çok doktorla görüştüm, ama Ozan bey ayrı bir yer edindi. Ona güvenmekle hiç hata yapmamışım. Estetik bakışı çok zevkli, çok güvenmiştim ve yanılmadığımı görmek harika bir şey. İşinde çok başarılı, ekibini çok iyi kurmuş ve iyi yönetiyor. Ameliyat sürecim her yönden çok konforlu geçti. Konfor önemli ama asıl önemli olan sonuç tabi. Ameliyat sonrası da beni sürekli bilgilendirdi, aklıma bir soru geldiğinde bir telefon kadar uzağımda ve olması gereken durumda hep yanımdaydı. Çok hızlı iyileştim. hiç bir komplikasyon olmadı. Hiç ağrım olmadı, şişlik bile rahatsız edici boyuta ulaşmadı, Çok tecrübeli ve bilgili olduğu için de beni hep rahatlattı. Ameliyat üzerinden 6 ay geçti ve hiç ama hiç bir sıkıntı yaşamadım. Beklediğimden daha da güzel bir görünüm kazandım. O da Ozan Bey’in bilgi ve tecrübesi yanında, estetik görüsü ile alakalı bence. İyi ki, iyi ki, iyi ki Ozan bey hekim olmuş ve iyi ki ona yönlendirilmişim. Sürekli teşekkür etmek istiyorum. 🙂

Sayfasındaki bilgilendirme yazılarını mutlaka okumanızı öneririm. Bu bile işini ne kadar profesyonel yaptığını gösteriyor. Kendi yaptığı açıklamalara ek olarak, ameliyat öncesi onları okumamı istedi, onları okuyarak ameliyat girdiğim için ameliyattan hiç korkmadım, çok rahattım. Bundan sonra da estetik konusunda Ozan Bey’in peşini bırakmam.

G.C. (26.01.2021)

G.C. (26.01.2021)

Doç.Dr. Ozan Bitik’i, hem bir meslekdaşım olarak, hem derin yüz germe ve üst gözkapağı operasyonunumu güvenle ellerine teslim ettiğim doktorum olarak çok değerli ve başarılı buluyorum. Operasyon öncesi ve sonrası profesyonel ve güven veren yaklaşımı, doğru bilgi vermesi, samimi ilgisi ile süreci pozitif bir şekilde yönetmesi, operasyondaki başarısı kadar büyük önem taşıyor. Sonuç olarak, Ozan bey, bana 20 yıl önceki görünümümü hem sorunsuz hem de çok doğal bir şekilde kazandırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık!

G.B. (07.12.2020)

G.B. (07.12.2020)

Doç. Dr. Ozan BİTİK hocayla, daha önce hatalı olarak yapılmış göz kapağı ameliyatlarımın revizyonu kapsamında tanıştım. Öncesinde epey araştırma yapmış, ama yıllarca üçüncü bir ameliyata cesaret edememiştim. Doç. Dr. Ozan BİTİK hocamızı, durumumu bilen bir arkadaşım internetteki araştırmaları sonucunda bulmuş. Akademik çalışmaları, yöntemlerine ilişkin detaylı açıklamaları, hastalarının yorumlarından etkilenmiş ve önerisini benimle paylaştı. Bende karar verip, arkadaşım ve kardeşimle ön muayeneye gittim. Disiplinli, tecrübeli, kararlı, yaradılışa-doğal anatomiye saygılı ve samimi tavrı vardı. Özellikle yaradılışa saygılı olması, tecrübeli olduğu yöntemleri samimi ifade etmesi, gerekli olduğu için müdahale yapabileceğini söylemesi bizi çok etkiledi. Sabırla bizleri dinledi ve detaylı şekilde açıklamalarda bulundu. Hatta bizim bazı isteklerimizi estetik beklenti odaklı bulup, doğru bulmadığını belirtti. Medyatik tavırdan uzaktı ve maddi çıkar peşinde değildi. Günümüzde sağlığın ötesine geçmiş estetik sektörünün doktorlarından farklıydı. Ayrıca plastik cerrah olma misyonunu unutup, ekonomik beklenti dolayısıyla dermatolog ve güzellik salonlarının işlerine el atmamıştı. Tüm bunlara canlı kanlı şahit olunca orada kararımı verdim ve ameliyat için gün aldım. Zorlu bir ameliyatı (göz kapağı, orta yüz ve şakak germe) başarıyla geçirdim. Şuan gayet iyiyim ve iyileşme sürecim devam etmekte. Hocam kontrollerime devam etmekte, istediğim zaman kendisine ulaşabilmekteyim.
Eğer ki akademik çalışmaları olan, bilimsel çizgide ilerleyen, tecrübeleri tıp camiasında takdir gören, tecrübeli, siz iyileşene kadar samimi ve sabırlı bir iletişimde kalan bir doktor arıyorsanız Doç. Dr. Ozan BİTİK hocaya kendinizi güvenle teslim edebilirsiniz.
Ayrıca belirtmeliyim ki, Ankara dışında yaşıyorsanız ve zorlu bir ameliyata girecekseniz 10 gün Ankara da rahatlıkla konaklayabilecek bir mekan ayarlamalısınız ve bu süreçte yalnız olmamalısınız. Ve ameliyat öncesi imzaladığınız formları dikkatlice okuyunuz, tüm süreç size burada açıklanıyor, ne yaşayıp ne ile karşılaşabileceğiniz bilimsel bir samimiyetle belirtiliyor. Bu bilgiler sizi rahatlatıyor ve önünüzü görmenizi sağlıyor.
Şimdiden geçmiş olsun..

B.T. (05.12.2020)

B.T. (05.12.2020)

Thankfully I met Dr Ozan in July who successfully enlargened my breasts without a lift. He makes you feel at ease as he is a very compassionate, professionally confident and friendly doctor. He is easy to talk with and explains in detail what is a perfect fit. No one believes a went under surgery because my breasts look amazingly natural.  Love your work Dr Ozan. Thank you for the surgery and your friendly nature. I highly recommend you to anyone..

Avustralyadan ucup ertesi gun gogus buyutme icin ameliyata girdim. Operasyon sonrasi 3 – 4 saat sonra ayaklanip hic ameliyat olmamiscasina hareket edilirmi? Hic agrim olmadi. Iyi ki sizinle bu yola cikmisim. Kimse yaptirdigima inanmiyor bazen ben bile unutuyorum dogal gorunumunden:)  sizi burda herkese onerdim yakinda avustralya subesi acman gerekecek;)

i.K. (05.03.2020)

i.K. (05.03.2020)

Daha ilk karşılaşmada bile pozitif enerjisiyle verdiği güvenle karar vermek hiç zor olmadı Benim için kesinlikle aradıgım doktordu kendisi.3,5 Ay önce hocama burun ameliyati oldum şu an iyki diyorum doğal ve çok güzel bir burun sahibi oldum sayesinde okadar profeyonell ve titizlikle calışıyor Ki kendisi süreç ayni anlatıgı gibi gecti ,agrım hiç olmadı bunu sihirli parmaklarına baglıyorum.Öncesi ve sonrası herzaman merak etıgım konularda ulaştım hocama bana kıymetli vaktinden ayırıp herzaman yardımcı oldu.Gönül rahatlıgıyla kendizi teslim ede bilirsiniz işin ehli çünki kendisi.
3,5 hafta gibi Yakin zaman sonra hocama karın germe amelıyatı olacağım hic bir saniye bile teredüt etmedim başka hic kimseyi araştırma geregı duymadım çünki biliyorum ki onuda büyük titizlikle ve çok güzel yapacak güvenim sonsuz hocama.
Iyki varsınız sevgili Ozan hocam size ve ekibinize ne kadar teşekür etsem azdır.
Viyana dan kucak dolusu sevgiler.

H.M.Ü (24.11.2019)

H.M.Ü (24.11.2019)

Ozan Bey, gerek akademik bilgisi gerek tecrübesi gerekse de hasta-hekim ilişkisindeki başarısıyla rahatlıkla güvenebileceğiniz,size en uygun prosedürü ve ameliyat sonrası olabilecek her türlü durumu açıklayan görüp göreceğiniz en bilgili,deneyimli ve güleryüzlü doktorlardan biri.

İMT (19.11.2019)

İMT (19.11.2019)

Super médecin.Docteur Ozan bitik est très professionnel et il aime ce qu’il fait.J’ai fait de l’esthetique du nez en février 2019.Super prise en charge très à l’écoute,il a fait ce qui me vas c’est à dire très naturel.Et après l’opèration il m’a suivi comme le devrait tout médecin.Je le remercie pour tout.Vraiment une personne formidable.

D.Y. (19.11.2019)

D.Y. (19.11.2019)

yüz germe ve alt üst gözkapağı estetiği ameliyatı olmaya karar verdiğimde,yıllardır estetik cerrahlarla çalışan bir ameliyat hemşiresi arkadaşıma sordum,kime yaptırabilirim diye.Çok net bir şekilde Dr Ozan Bitik ismini verdi.Söyleşindeki kararlılığı görünce arayışa geçmedim ve hemen karar verdim.İki ay ara ile iki ameliyat geçirdim.Hiç ağrı acı hissetmedim.Çok kısa sürede işime başladım.Ameliyat olduğumu bilmeyenler ve uzun süre görmemiş olanlar gençleşmişsin çok dinlenmişsin diyorlar.Sonuçdan çok memnunum.Doktoruma teşekkür ediyorum.

C.G. (19.11.2019)

C.G. (19.11.2019)

Ozan Hocama 9 ay önce alın germe ve gözkapağı ,7 ay önce de yüz gençleştirme ameliyatı oldum .Daha önce tavsiye ile birkaç uzmanla da görüşmüştüm ancak hiçbiri Ozan Bey kadar güven vermedi.Üstelik daha önce bir başka uzmana gözkapağı ameliyatı olmuştum ve sonuç çok kötüydü yüz ifadem bozulmuştu düzeltilebileceğine pek inanmıyordum .Ancak Ozan Hoca ile tanışınca inandım.profesyonelliğe yakışır dürüstlüğünden ,güleryüzlü ve güven verici tavrından çok etkilendim.Süreç tamamen bana anlattığı gibiydi.Tahminimden çok daha az ağrılı ve rahat bir iyileşme süreci geçirdim istediğimde ona ve ekibine ulaşabilmek de güven vericiydi (bu arada ekip iletişim ve herbiri kendi işlerinde çok iyi ) Sonuç ise çok doğal ve muhteşem oldu .En az 10 -15 yaş daha genç bir görünüme kavuştumSoran herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.Çok teşekkürler iyi ki varsın Ozan Hocam

A.Ç. (18.11.2019)

A.Ç. (18.11.2019)

Ozan Bey’i internette uzun bir araştırma sonucunda bulmuştum 1 sene boyunca araştırıp bir çok doktorla görüşüp en sonunda 27 Mayıs 2019 da Ozan bey’e burun ameliyatı oldum. Öncesinde vermiş olduğu bilgiler sayesinde beni rahatlatıp ameliyata hazırlamıştı, ameliyat sonrası ilgisi, alakası, güleryüzlülüğü ,her an ulaşılabilirliği , bilgisi ve gerçekten yeteneğiyle tamamen yüzüme uyan bir burun yaptı kendinizi ona teslim edin ve hiçbir şey düşünmeyin. 🌸

Y.E. (18.11.2019)

Y.E. (18.11.2019)

Ozan Bey’e facelift (yüz gerdirme) ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım. Kendimde bi doktor olarak önceden araştırmıştım Ankaradaki bu ameliyatı yapabilecek cerrahları, hacettepeli doktor arkadaşlarım tavsiye etti Ozan Beyi. Kesinlikle doğru karar vermişim, hayal kırıklığı yaşamadım. Daha genç ve güzel görünüyorum hemde doğallığım bozulmadan…

P.T. (18.11.2019)

P.T. (18.11.2019)

Yaklaşık bir yıl önce burun ameliyatına karar verdim..iyiki vermişim, iyiki Ozan beye güvenmişim!
Çok güzel ve doğal bir buruna sahip oldum Ozan beyin sayesinde.
Çok mutlu ettiniz beni hocam emeğinize sağlık 🌸

Y.Ç. (18.11.2019)

Y.Ç. (18.11.2019)

Alt üst gözkapagı estetiği ve yüz germe ameliyatı olmak istiyordum.Birçok estetik cerrahı ile çalışmış olan bir hemşire arkadaşıma sordum.Ozan Bitik ismini çok net söyledi.Başka bir arayışa geçmedim.Ozan beyin yaptığı ameliyat fotoğraflarını da görünce gönül rahatlığı ile ameliyat oldum.Ne ağrı ne acı hissetmedim.Sonuç çok başarılı.Kimse ameliyat olduğumu anlamıyor ama gençleşmişsin çok iyi görünüyorsun diyorlar.Doktoruma çok teşekkür ediyorum.

C.G. (18.11.2019)

C.G. (18.11.2019)

Değerli Ozan hocamla 3 ay once tanıstım.Yüzümdeki sarkmalardan sikayetciydim.Aynalarla barışık olmamaya başlamıstım.Ozan hocamın samimi ve güleryüzlü karşılaması,sorularıma içtenlikle cevap vermesi ve ne zaman istersem arayabileceğimi söylemesi beni çok olumlu etkiledi.Sonucta iyi ki olmuşum dediğim yüz germe ameliyatını oldum.Sonuçtan çok memnunum.10 yaş bir fark olduğunu düsünüyorum.Çevremdeki insanlar ne olduğunu anlayamiyor ama bir guzellik var diyorlar.Bu da doktorumun başarısı.Ozan bey iyi ki sizi tanımısım..Elinize sağlık ve basarılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle..

M.F. (15.04.2019)

M.F. (15.04.2019)

Değerli ozan hocamla 10 yıl önce başka bir hekime yaptırmış olduğum burundan nefes problem sebebiyle ameliyatımın başarısız olması sebebiyle tekrar ameliyat olmak üzere arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve muayene oldum. Değerli hocam o kadar nazik o kadar kendinden emin ki sizi fazlasıyla rahatlatıyor. Ozan hocama hem nefes problemim hemde burun şeklim sebebiyle tek bir ameliyat oldum ve sonuçtan çok fazlasıyla memnunum. Ozan hoca ile ilgili en özet bilgi, yaptığı her operasyon onun bir imzası ve yaptığı ameliyatın sonuna kadar arkasında olan çok sağlam duruşa sahip bir hekim. Ayrıca ameliyat öncesinde ameliyat sürecine ve sonrasına ilişkin size ne söz verdi ise sözlerinin arkasında o kadar fazlasıyla duruyor ki ve yaptığı operasyona o kadar güveniyor ki bu durumda size ayrı bir güven aşılıyor. Değerli Ozan hocam tabiki tıbbi bilgi anlamında da fazlasıyla donanımlı ki elbette bu da biz hastaları için ayrı ve en önemli güven konularından birisi. Son olarak da Ozan hocamı birçok hekimden ayıran bu kadar güzel özelliğinin yanında bir de maddi kaygılarının kesinlikle 1. 2. ve hatta 3. planda bile olmayışı ve tüm bunlara ek olarak hasta psikolojisinden o kadar iyi anlıyor olması değerli doktorumu daha da ayrıcalıklı bir konuma getiriyor. Ozan hocanın saymakla bitmeyen o kadar olumlu özelliği (her zaman güler yüzlü oluşu, çok pozitif oluşu ve birçok özellik) var ki bunlar yazmakla bitmez ancak sizde tanıdığınızda bunların hepsini göreceğinize eminim. Sonuç olarak değerli Ozan Hocamı burun nefes problemi ve burun estetiği konusunda hiç tereddütsüz şiddetle tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler çok değerli doktorum.

G.M. (17.11.2018)

G.M. (17.11.2018)

Merhaba ,sevgili Ozan hocamla tanışmam 3ay önce oldu.Kendisi tarafından burun operasyonu geçirdim sonucun böyle olacağını inanın ben bile tahmin edemiyordum .Ameliyat sonrası hiç bir komplikasyon yaşamadım hatta morarma bile olmadı.Uzun araştırmalar sonucu tanıştım Ozan hocamla ,sadece bir görüşme bana yeteri kadar güven vermişti .Sonuç şahane oldu :)gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir isim Ozan bitik.
Bu arada başka bir şehirde olmak sizi tedirgin etmesin iletişim konusunda hiçbir problem yaşamadım.Sayenizde kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum:) 🙂

E.S. (06.11.2018)

E.S. (06.11.2018)

Burnumdan bir defa ameliyat geçirmiştim hem nefes alma sorunum vardı hem de şeklinden memnun değildim. Oldukça zor bir operasyon olacaktı ve bir türlü bazı doktorlarla görüşsem de cesaret edemiyordum. Ozan Bey ameliyatım konusunda oldukça detaylı bilgilendirme yaptı. Ilk günden itibaren her sorumu özenle cevapladı. Ameliyatım çok uzun sürecekti ve oldukça zor işlemler yapılacaktı ancak Ozan Beye sonsuz bir güven duyduğum için cesaretle oldum ameliyatımı. Su anda 1 aydan biraz fazla bir süre geçti, oldukça rahatladı nefes almam ve şekli çok doğal çok güzel oldu. Operasyonum çok başarılı geçti. Emekle ve titizlikle gerçekleştirdi doktorum operasyonu. Sonraki süreçte de hep ilgisi iyileşme sürecimde devam etti. Ozan Bey oldukça başarılı, özenli mesleğini çok severek yapan bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ameliyat olmayı düşünen herkese Ozan Beyi tavsiye ediyorum.

A.T.D. (04.11.2018)

A.T.D. (04.11.2018)

Merhaba! Burun estetiği yıllardır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim bi olaydı ta ki Ozan hocayla karşılaşana kadar. Sakinliği ve bilgisiyle Bana verdiği güven ve o çok tatlı konuşması sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Her şey beklediğimden de iyi ve hızlı geçti. Ameliyat öncesinde de sonrasında da Ozan bey her zaman o güveni verip içimi rahatlattı. Ameliyat olalı üç ayı geçti şimdilik hiçbir sorunum yok hala ufak şişlikler olmasına rağmen bende ve gören herkeste çok beğeniyor. Herhangi bir sorum olduğu zaman doktorum bir telefon kadar uzakta başka ülkede yaşamama rağmen. Ozan hoca o kadar tatlı ve kibar ki ameliyat öncesinde de sonrasında da onu sık sık rahatsız edip yüzlerce soru sormama rağmen o hiç üşenmeden her seferinde aynı kibarlığıyla cevap verdi. Burdan da ona çok teşekkür ediyorum bu cici burnum için ellerinize sağlık 🙂 ayrıca çalışanları da çok kibar 🙂

E.E. (04.11.2018)

E.E. (04.11.2018)

Burun estetiği yıllardır düşündüğüm, bir türlü ikna olamayıp ertelediğim bir istekti benim için. Olumsuz durumlardan korkan biri olduğum için birçok doktordan randevu aldım ama yine de emin olamadım. Ta ki Ozan hocayla görüşene dek. Muayenehaneden adımınızı attığınız an gerek çalışanların güler yüzlülüğü gerek Ozan hocanın ilgisi sayesinde kendinizi tam bir prenses gibi hissediyorsunuz 🙂 Ozan hocanın sakinleştirici tavrı, kendinden emin halleri sayesinde 4.dakikada falan “Peki ameliyatı ne zaman yapıyoruz?” demiştim. Kendisi bile şaşırmıştı diye hatırlıyorum:) Ameliyat sonrasında aklıma takılan en ufak bir detayı bile sormak için her arayışımda aynı nezaketle ve sevecen ses tonuyla sabırla cevapladı beni. Şu an 6.ayıma girmek üzereyim ve ben söylemesem kimsenin estetik olduğunu fark etmediği minnoş bir buruna sahibim Ozan hocam sayesinde:) Aklınızda estetik varsa Ozan hocayla görüşmeden karar vermeyin, derim.
Düzce’den selamlar 🙂

P.D. (12.08.2018)

P.D. (12.08.2018)

Ben burnumu Ozan Beye yaptirdigim icin cok memnunum. Hem nefes problemim ortadan kalkti. hemde gorunus olarak cok dogal bir burnum oldum. Herkese doktorumu tavsiye ederim gonul rahatligiyla. ilgisi ve alakasindan dolayi Ozan Beye burdanda bir kere daha tesekkur ederim.

H.A. (12.08.2018)

H.A. (12.08.2018)

İYİKİİİİİİİ iyiki tanıdım ve iyiki güvendim Ozan Hocama Daha buru ameliyatı olalı 2 hafta oldu ama sonuç şimdiden mükemmel. Bilmeyen insanlar anlamıyor bile burnumda estetik olduğunu. Tam olarak istediğim buydu zaten anlaşılamayacak kadar doğal olması. 2 hafta kadar kısa bir sürede bu kadar güzel bir sonuç alacağımı düşünemezdim. Ozan Hocayla tanıştığımda kendisine ve işine olan güvenim tamamlanmıştı. Ben 3 senedir cesaret edemiyordum, sonucun istediğim gibi olmucağını düşünerek korkuyordum. Birçok Doktor araştırması yaptım İstanbuldan, Ankaradan. Ama iyki Ozan Hocayla tanışıp iyki bu ameliyatı birlikte geçirmişiz. Kendinizde beğenmediğiniz ve yaptırmak istediğiniz neyiniz varsa kesinlikle Ozan Hocayla tanışmadan asla karae vermeyin.

S.A. (07.07.2018)

S.A. (07.07.2018)

Burun ameliyati olmak icin doktor arastirirken internetten rastladim Ozan hocamin yorumlarina, sonra muayeneye gitmeye karar verdim. Ozan hocamla gorustugumde ise aklimdaki diger secenekleri eledim; cunku Ozan hocamin sicakkanliligi, samimiyeti, kendine olan ozguvenini ilk saniyede sizede geciriyor ve aklinizdaki tum sorulara yanit buluyorsunuz. Suan ameliyat olali 3 ay oldu ve ameliyatimin ilk gununden itibaren sislikler disinda herangi bir agri ve sorun yasamadim. Ozan hocam isinin ehli, her anlamda kendini gelistirmis cok iyi bir hekim, ona rastlamak buyuk sans. Tesekkurler hocam; yaptiginiz dogal burnum icin, tanistigimiz ilk saniyede yillardir taniyormus hissi verdiginiz icin, ozguveninizi banada gecirip butun korkularimi yendiginiz icin, samimiyetiniz icin ve en onemlisi bu kadar basari bir hekim olup cok rahat bir ameliyat sureci gecirmemi sagladiginiz icin, ameliyat oncesi ve sonrasinda yaptiniz isin arkasinda durdugunuz icin sizinle tanistigim ve ameliyatimi size oldugum icin cok sansliyim. Insanin kalbi yuzune yansirmis; Ozan hocamin kalbinin guzelligi hem yuzune hem de ellerine yansimis, Allah ona cok yetenekli eller nasip etmis dokunlugu herseyi guzellestiren. Aradigin dogal bir burun ve basarili, iyi bir hekimse dogru adres ‘OZAN BİTİK’

M.K. (29.08.2017)

M.K. (29.08.2017)

(Ameliyatımın 3. ayındayım)
4 5 doktor gezdikten sonra Ozan hocamda burun estetiği ameliyatı olmaya karar verdim. Kimse Ozan hocam kadar güven vermedi. Sakin sabırlı işinin ehli bir doktor. Ameliyattan sonra en ufak bir pişmanlık yaşamadım ve çok çok memnunum iyi ki Ozan hoca diyorum. Ellerine emeğine sağlık.

G.N. (29.08.2017)

G.N. (29.08.2017)

Ozan bey ile ilk olarak 2015’te tanıştık. Aşamalı bir burun ameliyatı sürecim oldu fakat şu an sonuçtan çok memnunum. Sayesinde çok doğal ve istediğim gibi bir burnum oldu. Cana yakın ve güler yüzlülügünün yanında, çok sabırlı ve aklınızdaki bütün soruların yanıtını alabileceğiniz bir doktor. Gerçekten işinin ehli bir insan. Kendisiyle tanıştıktan sonra içinizde zerre ameliyat korkusu kalmıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum 🙂

B.D. (29.08.2017)

B.D. (29.08.2017)

Herkese merhaba öncelikle ozan hocamı bir arkadaş aracılıgıyla buldum internetten araştırdıktan cok güzel yorumlarını okuduktan sonra kendisine muayene olmaya gittim nefes alma sorunu yaşıyodum ve burun görünümünden de memnun degildim ve bi erkek olarak estetik emaliyat olmaya karar vermek biraz zor tabi hocam cok ilgili davrandı sıfır ego bir insan aklımdaki bütün soruları ben daha sormadan cevapladı mayısta gönül rahatlıgıyla ameliyatımı oldum ilk gün hafif agrım oldu sadece sonrasında rahatlıkla normal hayatıma devam ettim. Ameliyat öncesinde ve sonrasında cok ilgili alakalıydı sürekli iletişim halindeydik sonuctan oldukca memnunum nefes almam gayet güzel görünüm tam istedigim gibi gözünüz kapalı ozan hocama güvene bilirsiniz sonuc bi harika olucaktır tekrardan cok tşkr ediyorum hocam başarılarınızın devamını diliyorm ve her hastaya sizin gibi bi doktor diliyorum. ☺️

K.A. (29.08.2017)

K.A. (29.08.2017)

Ozan Hocama aynı anda 2 ameliyat olabilme cesaretini gösterdim, sonuç ; tek kelimeyle mükemmel ! Küçük göğüslerim ve eğri bir burnum vardı. Meme protezinden hem çok utanıyor hem de yaptırmak için can atıyordum. Ozan hoca sanki abiniz, sanki kardeşiniz, sanki 40 yıldır tanıyormuşsunuz samimiyetinde hastalarına davrandığından, üzerinizdeki tüm endişeleri alıyor. Hiç doktor doktor gezmeyin, oturup araştırma yapmayın. Estetiğin bence tek ismi : Ozan Bitik ! (Minik not 🙂 çok memnun kaldığımı gören ablam ve en yakın arkadaşım benden 1 ay sonra burun estetiği yaptırdılar. Sonuç mu, tabi ki onlarınki de mükemmeeelllll !!! )

B.U. (30.08.2017)

B.U. (30.08.2017)

Bir estetik ameliyat denince akla gelen ilk şey neydir? tabiki de çok güzel olması ve hayallerinize yerleştirdiğiniz bir kalıp olarak tanımlayabiliriz, yine bu düşüncelerle de muayeneye gideriz ve kendi fikirlerimizi sunar ve öyle olmasını isteriz. Ama bütün bunların uzağında gittiğiniz de sizi muhteşem bir güler yüzle karşılayan ozan hocamı gördüğünüzde bütün bu fikirleriniz bir anda ikinci planda kalıp tamamen onun söylediklerine odaklanıyorsunuz. Anlatmak istediklerini o kadar güzel aktarıyor ki kafanızdaki tasarımların yerini, çok doğal yüzünüzle uyumlu bir düşünceye bırakıyor sizi. Benim görüşmem de aynen böyle oldu, uzun ve kemerli bir burnum vardı tasarladığı burun şeklinden bile daha güzel ve daha doğal duruyo şuan ameliyatımın 4.ayı ve ameliyat olduğu bile olmayan bir burnum var, tabiki şişliklerim var ama sadace ben farkediyorum bunları ve iylişeceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. bi kaç yakın arkadaşım dışında farkeden olmadı ve yine hepsinin ortak görüşü çok doğal ve güzel olmuş sözleri, hatta bazı arkadaşlarım ismi ney doktorunun görüşmeye gideyim diyenler de oldu. Son olarak Ozan hocama çok teşekkür ederim bir abi, bir dost, bir arkadaş olarak bana her zaman yardımcı olup sorularımı dinlediği için. Sizde Ameliyat olmakta kararsız iseniz Ozan hocamla bir görüşme yapın derim.

V.N. (05.11.2017)

V.N. (05.11.2017)

öncelikle demek istiyorum ki Ozan hoca hayatınızda görüp görebileceğiniz en egosuz enen zarif ve hastasını germeyen korkularını bir çırpıda alıp götüren doktordur. sıkıntınızı anlatırsınız sonra zaten bir şey demenize gerek kalmaz, ben şöyle bir burun istiyorum dediğimi hatırlamıyorum çünkü kendisi bana yapacağı burnu benim hayalimden çok daha iyi anlattığı için susup dinlemiş ve hemen ameliyat tarihi almıştım. ameliyatımdan sonra morarma ve şişlik yok denecek kadar az oldu ağrı kesici iki gün kullandım sonra gerek duymadım şuan üçüncü aydayım hafif bir ödem var ama burnum asla ameliyatlı gibi durmuyor çok çok doğal. eğer Ankara’da yaşıyorsanız ve ameliyat olmak istiyorsanız macera aramaya gerek yok.

G.N. (18.02.2018)

G.N. (18.02.2018)

Ozan beye Yüzmün aşırı sarkması nedenıyle kilo veremdeiğim için gittim.
işini iyi bilen bir hekime olduğunu düşündüğümden karişmadım.
Üst göz kapağımdaki sarkmayı giderdi ve yüz gençleştirme ameliyatı yaptı.
sonuç mükemmellll.
Sekiz kilo verdim.Etrafımdakiler bi güzellik var sende diyor ama ne olduğunu anlamıyorlar.
Ne botokstaki ifadesizlik ne kollejendeki balonlaşma var.
Ozan hoca beklentimin üstünde işler yaptı.
Kendisine teşekkür ediyor elbette tavsıye ediyorum.

T.G. (08.03.2018)

T.G. (08.03.2018)

Yuz gerdirme ameliyatı yapacak doktor arıyordum. Bana baska bir estetik cerrah Ozan bey’i tavsiye etti ve Ozan bey’in yüz germe ameliyatında çok başarılı oldugunu söyledi. Randevu almadan önce Ozan bey’in sitesinden yüz germe ile ilgili paylaşımlarını okudum ve bu konuda uzman olduguna inandım. Birkaç gün icinde Ozan bey’le randevu yapıp ameliyat tarihini kararlaştırdık, Kendisi çok cana yakın ve hastaları ile çok güzel iletşim kuruyor. Ameliyattan çok korkuyordum, ama Ozan bey bana o kadar güven verdi ‘ki, gönüi rahatlığı ile ameliyata girdim. Ameliyat çok başarılı geçti. Çok memnun kaldım. Yüzüm çok dogal bir şekilde gençleşti. Yüz germe ameliyatında uzman bir doktor.
Ozan bey’e çok teşekkur ederim.

N.G. (19.02.2018)

N.G. (19.02.2018)

Ozan hocanla tanışmam uzun araştirma sonucunda oldu. Yüz germe göz çevresi ve alin germe işlemleri yaptirdim kısaca yüzle ilgili her şeyi yaptırdım. Bayindir hastanesinde amaliyat çok başarili geçti ozan hocam amaliyat oncesi ve sonrası gerçekten çok ilgilendi kendimi guvenle ellerine teslim ettim çok ama çok basarili bir islem yapti benim pskolojim yüzumdeki sarkma ve göz alti torpalardan bozulmustu aynaya bakmak istemiyordum ozan hocam bana mutluluğumu geri verdi aynaya her baktigimda ozan hocama tesekkür ediyorum yüz çevremde asla bir amaliyat izi yok estetik yaptirdiğimi hiç kimse anlamiyor bu işi bilen insanlar estetikten anlayanlar çok başarılı bir işlem oldugunu söyluyorlar ozan hocama çok teşekkür ediyorum başarılarinin devamını diliyorum.

F.T. (12.08.2018)

F.T. (12.08.2018)

Artık yüzüm hacmini kaybetmeye başlamıştı.Arayış içindeydim.Bir arkadaşımın söylemesiyle gittim görüşmeye ve hemen kararımı verdim.Çünki yaklaşımı,kişiliği olabilecekler konusunda hiç sıkılmadan izahat verdi.Yüz germe cesaret isteyen bir durum,ameliyata girerken ve çıkarken o kadar konforlu ve yanınız daki korku heyecan kalmıyor.Ben 6 ay oldu derin plan olalı en yakınımdakilet bile anlamadı o kadar doğal.o kadar kolay geçirdim. Ozan Hocam, hem mesleki hem becerisi hem de sürekli sorulara bıkmadan sevgi dolu güzel yaklaşımıyla örnek alınması gereken bir hekim. Ben yaşadıkça ve Ozan hocam var oldukca bu işlemler devam edecek..Kendisine çooook teşekkür ediyorum.

F.T. (12.08.2018)

F.T. (12.08.2018)

Hayatımda hiç bir internet sitesinde biri/bir kurum için pozitif görüş yazmak için zaman harcamadım, ancak; bu adam cidden bunu hakediyor. Buradaki ve tüm web’deki olumlu yorumlara istinaden kafamda az da olsa soru işaretleriyle muayene oldum, planlamamızı yaptık daha sonra burun estetiği ameliyatımı yaptı, her konuda son derece şeffaf ve bilimsel yaklaşımı ve teknik görüşlerini ayrıntıları ile anlattı usanmadı sıkılmadı =) beklentilerini fotoğraf üzerinde gösterdi, ve 1 mm değişiklik olmaksızın gerçekleştirdi. Asla kafanızda soru işareti kalmasın çok iyi iletişim kuran, detaycı ve ilgili ayrıca çok başarılı bir hekim. Saygılarımla.

Z.T. (18.07.2017)

Z.T. (18.07.2017)

Dr. Ozan Bitik müthiş bir plastik cerrah, burun estetiğimi 15 Mart 2017’de yaptı. Kizkardeşim tarafından sevkedildim ondan beri Dr. Bitik karşılıklı cerrahımız oldu. Geçtiğimiz beş yıl boyunca, sağlığımı ve burnumun kaderini güvenebileceğim iyi bir cerrah arıyordum. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadığım için insanların plastik cerrahiye girdikleri ve bekledikleri sonuç alamadığı korku hikayelerini duydum. Ancak, kız kardeşimin tavsiyesi üzerine aramayı bıraktım, burun ameliyatı için ana vatanım,Türkiye’ye uçtum. Hiçbir ameliyat izni olmaksızın neredeyse iki ay sonra tamamen iyileştiğimi hissediyorum. Çabucak iyileştiğim az miktarda morluk ve şişme vardı. Doktorumun deforme burnumu, hayal edemeyeceğim bir beceri ile üstlenme yeteneğinden tamamen memnunum. Burnum çocuk yaşta iken kırıldı ve anatomik deformiteler yüzünden uzun yıllar hem fiziksel hem de psikolojik rahatsızlıklar yaşadım. Alerjilerden, gece uyanmamı sağlayacak sürekli sinüs başağrılarına kadar yorucu sinüs sorunlarıyla uğraştım. Burun ameliyatımdan birkaç gün sonra bile rahatladım, her iki burnumdan da nefes alabildiğime şaştım. Vav be! O günden beri ameliyatım benim için ne bir değişiklik yaptığını fark ettim, kendimi bir milyon dolar gibi hissediyorum! Yıllardır tanıdığım insanlar beni bile tanıyamıyor. Bazı akrabalarımı ziyaretim sırasında, yakın amcamın birisi anneme ailemle nasıl ilgili olduğumu sordu. Amerikalı kocam her gün beni çağırıyor ve yakında eve dönmemi umuyor. Amerika’ya döndüğümde neler olacağını kim bilir.
Bu bende ne harika bir ruh etkisi yarattı; eminim ki, kendi kendime olan güvenim ameliyattan sonra şiddetli bir değişim geçirdi. Kendimi güzel, emin, genç ve sihhatli hissediyorum. Ozan Bitik hocam ayrıca müthiş bir danışman. Ameliyattan önce kendisinden istediğim tek şey uyandığımda nefes alıp ve Emel Sayin’a benzetilebildiğimden emin olabilmemdi. Gerisi bir hikaye oldu … Sinirlerimi sakinleştirme yeteneği, elimde olduğundan emin olduğum tek şeydi ve bu da emin elde olduğumu gösterdi. Bu cerrah güvence isteyen herkes için çok yetenekli, saygın ve güvenilir! Ameliyatımın başarılı sonucundan, doktorumun zarif kişilğinden, sabrından, ve el hünerinden cok memnunum. Amerika’nin en iyi hastanelerinde staj yaparak eğitim almış, hastalarıyla adeta dost olan mükemmel bir doktordur. Eğer burun ameliyatı düşünüyorsanız Ozan hocamız bu alanda herkese en hayırlı bir nimet!
Herkese iyi şanslar !!!

G.Y. (30.05.2017)

G.Y. (30.05.2017)

Yüzümdeki sarkmalar ve gıdı problemim nedeniyle 1 senedir araştırma içerisindeydim. Bu konuda birçok hekimle görüştüm ancak istediğim cevabı ve yardimi alamadım. Daha sonra araştirmaya devam ettim. Internet yorumlarini okurken Ozan Bey ile ilgili yapılan güzel yorumlar dikkatimi çekti. Görustugum ve okudugum çoğu plastik cerrahi hekimleri yüz gerdirme estetigini önermez ve uygulamaktan kaçınırken Ozan beyin bu alana yonelik birçok basarili uygulamasi oldugunü okudum. Bunun üzerine Ozan Beyle yüz yüze gorüştüm. Kendisi içten davranislari ve gulur yuzuyle bu konuda beni aydinlatti. Gerek kendinsen emin oluşu gerek samimi davranışıyla bana güven verdi. Yaptığımız görüşme sonucu ameliyatı kararlaştırdık. Basarili bir ameliyat gecirdim. Sonuçta doğal bir görünümle 15 yaş kadar genc bir yüze sahip oldum. Cevremdeki hiçkimse ameliyat oldugumu anlamadı. Şuan 3. Ayimdayim ve sonuctan oldukca memnunum. Hocamın maharetli ellerine sağlık, bu konuda sorun yasayan herkese gönül rahatlığıyla Ozan Bey ı tavsiye edebilirim. Her şey için teşekkürler Ozan Bey.

B.L. (30.08.2017)

B.L. (30.08.2017)

Merhaba benim sıkıntım nefes almada zorluk (hatta Ozan hocama ameliyat olduktan sonra daha önce hiç burnumdan nefes alamadığımi fark ettim)ve 5 yıl önce farklı bir doktora ameliyat yaptırdım ve burnumun ucunu eğdi bu beni çok rahatsız ediyordu ama tekrar ameliyat olmaya cesaretim yoktu daha doğrusu doktorlara güvenmiyordum. öyle uzun uzadıya doktor arastirmadim sadece internet üzerinden doktorlara yapılan yorumlari okudum ve direk Ozan Bitik hocama ameliyat olmaya karar verdim ilk fırsatta randevu alıp muayeneye gittim 5 nisanda burun estetiği oldum.ameliyat sonrasındaki ağrılar ağrı kesici ile gecebilecek ağrılardi.morluk hiç yok denecek kadar azdı(hassas bir cilde sahibim)anestezi etkisi ile ilk 4 gün yutkunmada sıkınti çektim.hafif baş dönmelerin oluyordu ama 6.gun tamponlarim alındı Aman Allah’ım o nasıl bir nefesti hayatım da ilk defa böyle bir nefes aldım sanki dışardan burnuma hava uflendi gibiydiama burnumun delikleri nerdeyse göz bebeklerim kadar vardı ve oldukça kalkık bir burundu. tabi ki öyle kalmadı burun deliklerim 2. Haftada küçüldü daha 1.ayim dolmadan burnum indi .şu anda tam 2 .ayım dolmadi ama ben harika bir buruna sahibim.profilden fotoğraf cektirebiliyorum. Sanki ozguvenimi bile olumlu yönde etkiledi tekrar teşekkürler Ozan hocam ellerinize sağlık .not:şimdi baska doktorlarin burun estetiği fotoğraflarına bakıyorum da estetik anlayışları minicik bir burun ölçsen 2 cm falandır.beni tanımayan biri estetik olduğumu asla anlamaz .

Z.N. (28.05.2017)

Z.N. (28.05.2017)

Ameliyatımın 1.gününden merhabalar Dün saat 14:00 da burun estetiği için ameliyat oldum gece taburcu oldum ve şuan evimde mis gibi ağrısız sızısız yatıyorum , tabi ki birtanecik doktorum Ozan bey sayesinde. Hiç mi ağrı sızı olmaz ! Sadece çok minik Bi kızarıklıkla atlayacağımı ve ertesi gün bile görüntümün beni bu kadar Mutlu edeceğini bilseydim şimdiye kadar asla beklemezdim Sorununuz burun estetiğiyse şüphesiz ki ozan beyle görüşmelisiniz . Ameliyata girmeden önce ki konuşmalarınız ve motive edişiniz sayesinde gönül rahatlığıyla kapadım gözlerimi ve açtığımda herşey olmuş bitmiş odama gidiyordum Böyle pozitif enerji dolu ve güler yüzlü Bi doktor başka bir yerde bu la maz sı nız !

M.U. (11.11.2016)

M.U. (11.11.2016)

57 yaşımdayım ve güzel yaşlanamıyordum,birşeyler yaptırmam gerekiyor ama ne olduğunu da bilemiyordum.Mucizevi bir şekil de Ozan Bitik hocamla karşılaştık,karşılaştığım andan itibaren bana çok güven verdi,işine son derece saygılı ve çok başarılı.Yüz gençleştirme gibi uzun soluklu işlem su gibi akıp gitti ,şu an iyileşme sürecim devam ediyor,sonuçla ilgili hiçbir an kaygı duymadım ve operasyonlardan çıktığım anlarda bile pişmanlık hissetmedim.Çok teşekkürler size ve ekibinize Ozan Bitik hocam. Sizi seviyorum,sayıyorum ve sizinle gurur duyuyorum. 14.11.2016 N.Başkoçak

N.B. (10.12.2016)

N.B. (10.12.2016)

Dr.Ozan Bitik demek bir büyücü demek. Hayatımda ilk defa göz makyajı yapıyorum demek, kendimi çok özel hissediyorum demek. Melekler Şehrini izlediğim zaman Nicolas Cage ‘i çok etkileyici bulmuştum canlandırdığı karakterden ötürü.Film diye de unutup gitmiştim. Dr. Ozan Bitik’i tanıdıktan sonra meleklerin erkek ve gerçek olduğuna inandım.O bütün insanlara mutluluk dağıtmak üzere gelmiş bir melek. Yüz gençleştirme operasyonumun üzerindem 2 ay geçti ve ben muhteşem ve 20 yaş genç görünüyorum.Ellerine sağlık sevgili doktorum… Sevgiler. Nilüfer

M.T. (13.05.2016)

M.T. (13.05.2016)

Çocuk yaşlardan beri spor yapan ve sağlıklı beslenmeyi ilke edinen bir kadınım. oldukça fit bir vücuda sahip olmama rağmen maalesef yüzüm yılların yaşanmışlığını kaldıramadı ve son 2 sene içerisinde hızla sarktı. eski neşemi kaybetmiştim. fotoğraf çekinemiyor, eskisi gibi kahkahalarla gülemiyordum kırışıklıklarım derinleşiyor diye. sosyal bir mesleğim olmasına rağmen hayat motivasyonum düşmüştü ve bu işime de yansıyordu. yüz gençleştirme operasyonu olmaya karar verdim.görüştüğüm bir kaç doktor operasyonu olmamam için iknaya girişti adeta. Söyledikleri; çok zor bir operasyon , çok ağır, sonuçları geri dönüşümlü vs vs. Ozan beyi eniyihekim.com sayesinde tanıdım. hemen iletişime geçtik. daha kapıda beni karşılarken doğru insanla olduğumu hissettim. isteklerimi sabırla dinledi. bir çok defa bu operasyonu yapmış olmanın verdiği tecrübeyle oluşabilecek iyi ve kötü durumları uzun uzun anlattı. üstelik kötü durumların basit çözümleri vardı ve bu beni çok rahatlattı. hemen karar verdim ve gün aldım. operasyon sonrası her ihtiyacımda da yanımdaydı. müthiş bir ilgi alaka.. şimdi operasyonun üzerinden 3 ay geçti. sonuç: inanılmaz! hem kendimim hem bir başkayım. aynalarla barıştım. her fırsatta foto çekiyorum. görüştüğüm insanlar sayıca arttı hep gülmek istiyorum. bana mutluluğu tekrar yaşattınız Ozan Bey. siz de mutluluk dolu bir hayat yaşayın….:)

G.R. (06.03.2016)

G.R. (06.03.2016)

Ozan beyi ilk en iyi hekimde gezerken buldum.uzun süredir yaptırmak istediğim burun estetiği için hekim arıyordum.bu konuda bir sürü tereddütüm vardı.ama iyi ki ozan beyle tanışmışız.ağrısız sızısız gayet başarılı bi operasyon dönemi geçirdik.bunda ozan beyin ilgisi, nezaketi ve bilgisi çok etkili oldu.fotoğrafta gösterdiğinden çok daha güzel bir burnum oldu.herşey içime sindi.teşekkürler ozan bey herşey için

H.E. (13.02.2016)

H.E. (13.02.2016)

Ben de yıllardır istediğim burun estetiğini Ozan bey sayesinde cesaret bulup yaptırdım. Yıllardır araştırdığım hiçbir doktora güvenemezken Ozan beyle bir kere konuşmak yetti. Sakinliği, sıcakkanlılığı, ilgisi başka hiçbir doktorda yok. Beni sakinleştirmek için söylediğini düşündüğüm ”acı olmayacak, 2 3 güne iyileşmeye başlayacaksın” sözlerinin hepsi tamamen doğru çıktı. Ameliyat sonrası hiçbir şekilde ağrı olmadı ve şişlikler morluklar iki günde geçmeye başladı. Ozan beyin elinin hafifliğinin de etkisiyle tampon çıkarırken de dikişler alınırken de hiçbir şey hissetmiyorsunuz. Şuan sahip olduğum burnum sayesinde özgüvenim iki katına çıktı ve etraftan aldığım tepkilerle mutluluğum katlandı. Yaptırmamı istemeyen insanalar bile iyiki yaptırmışsın demeye başladılar. Beni önceden tanımayan insanlarsa estetik yaptırdığımı anlamıyor. Bunların hepsi Ozan beyin profesyonelliği sayesinde. Tekrar size çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız 🙂

A.U. (14.08.2015)

A.U. (14.08.2015)

Yüz Germe operasyonoyla ilgili yaptığım tüm araştırmalar Kasım 2014 de beni en doğru adrese Sayın Doç.Dr Ozan BİTİK beyefendiye götürdü. Ameliyatım ile ilgili ameliyat öncesi söylediği her şey ameliyat sonrasında aynen gerçekleşti. Ozan bey HARİKALAR yarattı. Ameliyat sonrası da çok rahat geçti ve taptaze , çok doğal bir yüze sahip oldum. Yılların yorgunluğu Ozan beyin becerisi ve sihirli parmaklarıyla silindi gitti. Sayın hocam iyi ki varsınız. Mükemmelliğinizi anlatmak yetmez onu yaşamak gerek. Sonsuz teşekkürler. Sevgiler
PS Resimlerimi mesajıma eklemeyi çok arzu ederdim ama sistemden olsa gerek ekliyemedim.

B.D. (14.01.2015)

B.D. (14.01.2015)

Yüz gençleştirme ameliyatımı gerçekleştirerek hayatımı değiştiren harika doktorum. Bugün aynada gördüğüm beni bundan 3 ay önce hayal bile edebilmek mümkün değildi. Tüm endişelerimi birer birer yersiz çıkarttınız. Varlığınız, her an ulaşılabilirliğiniz ve samimiyetinizle bana destek oldunuz güç verdiniz. Günün birinde Türkiyede yüz estetiği sizin adınız ile birlikte anılacak bundan eminim. Yarattığınız sanat eseri ve bu eserin yaratılış sürecinde gösterdiğiniz içten ilgi ve alaka için en derin teşekkürlerimle.

P.C. (05.09.2015)

P.C. (05.09.2015)

Merhaba…Ozan Bey burun estetiği ameliyatımı gerçekleştirirken aynı anda yıllardır beni rahatsız eden ama cesaret edemediğim için de hep aynada bana bakan, kaşımın konturunu bozan nevüsten (ben) kurtulmamı da sağladı. Ameliyatın üzerinden henüz 1 ay geçmişken burnum şu haliyle bile güzel,doğal. Kaldı ki burnumun şeklinin zamanla daha da oturacağını hesap edersek daha da güzel olacak. Benin ise hangi kaşımdan alındığını artık ben bile karıştırıyorum, yeri hiç belli değil.
Ozan Bey, anlayışlı, hastasıyla doğru iletişimi kurabilen, güven veren ve o güveni boşa çıkarmayan, işinde çok başarılı bir hekim. Keşke daha önce kendisini tanıyıp, gözümde büyüttüğüm bu operasyonu daha önce geçirseymişim. Ozan Bey’e teşekkürlerimi sunar, başarılarının daim olmasını temenni ederim.

N.B. (14.02.2015)

N.B. (14.02.2015)

Sevgili doktorum,
Sizi tanımış olduğum için çok mutluyum. Hünerli ellerinizle yaptığınız yüz gençleştirme ameliyatı beni her sabah aynaya baktığımda mutlu ediyor. Buradaki komşularım şaşkınlık içindeler size ameliyat olmak için Türkiye’ye gelmeyi düşünenler var hepsine telefon numaranızı veriyorum. Yaptığınız işin zirvesindesiniz ve hakkınızdaki tüm övgüleri fazlasıyla hakkediyorsunuz. Teşekkürler. (Şule/Hamburg)

Ş.B. (25.12.2014)

Ş.B. (25.12.2014)

Arkadaslar merhaba 🙂 eger su an bu sayfada ozan bey hakkında yorumlari okuyarak bilgi almak icin bulunuyorsanız emin olun birbirine yakin ifadeler kullanılan yorumlar okuyacaksiniz.Cunku kendisi gercekten tum hastalarina herzaman ayni samimiyetle guleryuzle sabirla ve inanılmaz guven verici bir tavırla yaklasıyor oncelikle ben kendisine bu konu icin cook cook tesekkurlerimi iletmek isterim.Onun guven verici bu hali size de kesinlikle isteginizin tamamen karsilanacagina dair bir fikir doguracaktır.Ben bundan once meme buyutme ameliyatı olmustum kendisine, burun estetiği istegim vardı sırada ve tabi ki bu ameliyatı da hic dusunmeden yine ozan beye olacaktım.Ben burnum nasıl olcak diye hic dusunmedim sadece istediğim burnu ozan beye gosterdim ve ertesi gun ameliyat oldum.Sonuc ise tabi ki tam da dusundugum gibi oldu o burun (belki daha iyisi) su an yuzumde ve bir omur de benimle olacak.Ben bu mutlulugu anlatamam ama bu mutlulugu keske ozan beye de yasatabilcegim bir sey olsa diyorum bazen .cunku kendisine ne kadar tesekkur etsem az.Bu dunyada karsima ciktigi icin kendimi sansli hissettiren tek insandir ozan bey ve her zaman en iyisini hakkettigini dusunuyorum.Umarim basarılarının devamı gelir ve isteyen herkes bu sonuca ulasır eger birgun ozan beyin hastası olursaniz sizde benim gibi dusunecek ve hissedeceksiniz eminim..Ozan beye sonsuz tesekkurlerim ve saygılarmla..

C.U. (07.12.2014)

C.U. (07.12.2014)

Ozan beye 4 ay önce alın germe ve yüz gençleştirme ameliyatı oldum ilk görüşmeden beri sıkılmadan çok profesyonelce tüm sorularıma ve sorunlarıma yönelik çözümler sundu.bu ameliyatı olmaya karar vermek zor bir karar ama Ozan beyin profesyonel ve sıcak yaklaşımıyla kafanızdaki tüm sorular gidiyo herşey netleşiyor .Bütün süreci size teker teker anlatıyor ve ameliyattan sonrada sizi takip ediyor o süreyi daha rahat atlatmanıza yardımcı oluyor.olduktan sonra dahada iyi anlamış ve deneyimlenmiş oldum bu durumu. Ameliyat sonuçlarındanda çok memnun kaldım çok doğal bir gençleşme oldu yüzümde .çevremdekilerdende oldukça iyi yorumlar alıyorum ve iyiki de olmuşum diyorum . Bu amilyatı düşünen kişiler kesinlikle Ozan beyle görüşmeli.

D.E. (04.11.2018)

D.E. (04.11.2018)

Üst göz kapağımda deri fazlalığı olduğundan  ameliyat olmak istiyordum ve son üç yıldır doktor arayışı içindeydim. Edirne’de yaşadığımdan hep İstanbul’da ameliyat olmayı düşündüm. Bunun için birkaç doktorla görüştüm. Yaptığım görüşmelerde bana alt göz kapağından da ameliyat olmam gerektiği söylendi. Daha önce benim durumumda hastalara yaptıkları ameliyat sonuçlarını görmek istediğimde göz kapağı ameliyatları dışında yaptıkları diğer ameliyatlarla ilgili fotoğraflar gösterdikleri için ikna olamadım. Arayışımı sürdürdüm ve internette Ozan Beyin yaptığı ameliyat sonuçlarını gördüm. Asistanı Duygu Hanım ile iletişime geçerek randevu aldım. Ozan Beyle yaptığımız görüşmede bana alt göz kapağı ameliyatına ihtiyacım olmadığını, sorunun yağ enjeksiyonu ile giderilebileceğini söyledi. Üst göz kapağı ameliyatı ve yağ enjeksiyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi verdi. Ameliyat sonrası iyilieşme sürecini anlattı. Görüşmeden ameliyat tarihini belirleyerek ayrıldım. Ameliyat sonrası herşey Ozan Beyin söylediği gibi gelişti. Bu nedenle iyileşme sürecinde böyle mi kalacağım diye bir endişem olmadı. Ameliyatımın üstünden dört ay geçti. Sonuç beklediğimden de iyi. Yakın çevrem bende bir değişiklik olduğunu söylüyor ve bunu makyaja bağlıyor. Neden daha önce makyaj yapmıyordun diyorlar 🙂 Ankara’ya gidip gelmek, iyileşme sürecini otelde geçirmek benim için biraz zor oldu ama sonuca değdi. Bugüne kadar kendim için yaptığım en iyi şey Ozan Beye ameliyat olmak oldu. Siz de ameliyat olmak istiyorsanız mutlaka Ozan Beyle bir görüşmenizi tavsiye ederim.

P.N. (04.11.2018)

P.N. (04.11.2018)

Çok uzun doktor arayışımdam sonra Ozan beye karar verdim. Çok ilgili doktor. 3 ay önce ameliyat oldum. İyiki de Ozan beye yaptirmışım diyorum. burnumdan çok memnunum.görünüş olarak çok doğal burnum oldum. her kes çok sevdi. burnunu yaptirmak isteyenler Ozan beyle görüsmeden karar vermeyin derim.

E.İ. (04.11.2018)

E.İ. (04.11.2018)

Operasyon öncesinde güven veren yönlendirmesi, operasyon sonrasındaki ilgisi ve gördüklerimizle artık Ozan beyi, mükemmel bir cerrah, iyi bir mühendis ve yaratıcı bir sanatçı olarak anıyoruz. Teşekkürler Ozan bey…

İ.İ. (06.11.2018)

İ.İ. (06.11.2018)

Merhaba, 15.02.2018 tarihinde Ozan Hocaya burun ameliatı oldum..herkes gibi dr dr gezdim zor karar verdim demek isterdim ancak benim böyle bir hikayem malesef yok..Ozan Hoca bizim bir nevi aile dr oldu..öncesinde bir ablam karın germe, göğüs bir ablamda burun ameliyetı oldu..önümde başarılı operasyonlar olunca karar vermek oldukça kolay oldu…keşke Ozan Hocayla yıllar öncesinde yollarımız kesişseydi..o kadar güzel ve doğal bir burun yaptı ki… herşeyden önce çok güler yüzlü size inanılmaz güven ve cesaret veriyor..ameliyatın üzerinden 8 ay geçti ve ben ne öncesin de nede sonrasında hiç bir problem yaşamadım…

R.O. (06.11.2018)

R.O. (06.11.2018)

Ben 1-2 sene meme operasyonu icin araştırmalar yapıyordum genetik bozukluk vardı bende tüberoz meme dıyorlar Tabiki uzman işini bilen bi doktora kendimi teslim edebilirdim sadece Hollandada kalıyorum ve kesinlikle burda olmak istemiyordum ameliyatımı Tavsiye üzerine ozan hocamla görüştüm oda sadece tlfda kılometrelerce uzakdan bana okadar cok güven ve biligi verdiki tereddütsüz ilk görüşmede geliyorum hocam dedim randevumu aldım gittim Beni cok güzel ağırladı güler yüzü samimiyeti hastalarıyla bire bir tek tek herşeyi anlatması Ameliyatımın öncesi sonrası Cok güzel gectı amelıyatım inanamazsınız belki ama ameliyatımın 3 günü avmde geziyordum Ozan hocam kesinlikle bi harıkalar yaratıyor Hollanda’ya dönüşümde bile hocam hıc bı zaman yalnız bırakmadı sürekli iletişim halındeydık nasılsın nasıl gıdıyor sureklı ılgılı ve alakalıydı Öyle oldu bitti güle güle demedi hep sordu nasıl oldumu Ucakdan ındım zaman bile yolculuk nasıl gectı dıye arayan bı doktor varmıdır yaa ben görmedım ama ozan hocam aradı ve sordu Sonra Evet dedim bırdaha bı amelıyatım olursa gözüm kapalı kesınlıkle ozan hocama baş vuracam dedım Aynen öylede yaptım aradan 3 ay sonra tekrar bı karın germe amelıyatıyla hocama gıttım Ve hersey yıne mukemmeldı Sonsuz tskler hocam Sayenızde aynalarla barıştım ve öz güvenım geldı Sevılıyorsunuz

İ.C. (06.11.2018)

İ.C. (06.11.2018)

3 ay önce Ozan Bey’e rinoplasti ameliyatı oldum. Çok başarılı ve işini severek yaparak birisi. Karar verme süreci çok zor estetik ameliyatlar için ama kararımdan asla pişman etmediği için Ozan Bey ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum. İlgileri ve samimiyetleri ile her şeyi kolaylaştırdılar.

S.D. (07.11.2018)

S.D. (07.11.2018)

DR OZAN BITIK’le kaşımda ve yüzümdeki asimetrinin giderilmesi için tanıştım. Kendi araştırmalarım sonucu (ki,bu araştırmalarda tümüyle olumlu görüşler belirten hasta yorumlarının da etkisi var.)Dr Beyle randevu almaya karar verdim.Sadece Hacettepedeki asistanligi döneminde 2-3 dakikalık bir tlf görüşmemiz olmuştuO zaman bende olumlu bir etki uyandirmisti. Yuz ve boyun germe ameliyatı oldum.Genel anestezi altında yapilan operasyon sonrasi uyandığımda hic ameliyat olmamis gibi hissettim.Oldukça konforluydu .Ozan Beyin ekibi ve Bayındır Hastahanesinin ilgili ,sevgi dolu, guler yüzlü ve başarılı saglik personeline de buradan teşekkür etmek istiyorum. Ülkemiz tip alaninda gelişmeler kaydetmekle beraber Plastik Cerrahinin devlerini de özenle yetiştirmeye devam ediyor.İşte, başarısıyla, alanindaki donanımıyla, insani degerleriyle , kibarligi ve sanatla bütünleşmiş ruhuyla DR OZAN BİTİK…Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi gelecegin Ikonlarindan biri olarak görüyorum. Çünkü sihirli eller her dokunuşta harikalar yaratıyor.🤗 Eğer yaşlılığı ötelemek istiyorsanız hiç tereddütsüz, bu işin MİMARI Dr.OZAN BİTİK ‘le iletişime gecmelisiniz.Cok memnun kaldim.Yüzümdeki deformitenin ayrintisni orta orta yüz germe ameliyatinin başarısız yanları ancak bu kadar iyi saptanir ve çözümlenir.Ellerinize, emeginize ,yureginize saglik Ozan Bey. Iyiki varsiniz.”İnsan evrende yaşadığı sürece gövdesi kadar degil, yüreği kadar yer isgal edermiş “Leyla

L.N. (29.11.2018)

L.N. (29.11.2018)

Merhaba sizlerin yorumları sayesinde tanıdım ozan beyi ve yarın randevum var bir dizi ameliyat gerekiyor bana ins dediğiniz gibi olur çok memnun kalırım ve sizlerle paylasirim.

I.Y. (24.12.2018)

I.Y. (24.12.2018)

Ozan Bey’le 4-5ay önce tanıştım. Ve iyi ki de tanışmışım. Burnumla ilgili estetik açıdan şu anki sonuçtan aşırı memnunum. Nefes problemimin de düzeldiğini fark ediyorum. Başta her hasta gibi endişelerim olmasına rağmen hem ameliyat sürecinde hem de sonrasında beni rahatlatıp o güveni hissettirdi. Tam istediğim gibi bir burna sahibim artık. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim.

G.T. (17.01.2019)

G.T. (17.01.2019)

Merhabalar, ben Ozan bey ile göğüs büyütme ameliyatı kararı vesilesi ile tanıştım. Ön görüşmede yeterince bilgilendirildim ve bana ağrı beklemiyorum, 3 gün sonra araba kullanabilirsin 5 gün sonra çalışabilirsin dediğinde şaka gibi gelmişti. Samimiyetine güvenerek çok hızlı bir kararla ameliyat gününü planladık. Herşey söylediği gibi oldu ve sonuç ise muhteşem. Kesinlikle doğru hekim çok önemli. Sıfır ağrı ile ameliyattan çıktım ve her konuda çok memnunum. Kendisine bir kez daha çok teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum…

Z.L. (14.04.2019)

Z.L. (14.04.2019)

Ozan Bey ile beş ay önce tanıştım ve rinoplasti ameliyatı oldum. Öncelikle sorunsuz nefes alabilmenin nasıl olduğunu deneyimleyebilmemi sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Estetik açıdan doğal bir görüntü yakalamış olması ayrıca mutluluk verici. Süreç boyunca yaşadığım kaygıyı hafifleten, güven veren yaklaşımıyla tüm sorularımı sabırlı ve içten bir şekilde yanıtladı. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında ihtiyaç hissetmem halinde güvenle başvurabileceğim bir adres olduğunu bilmek güzel.

E.D. (14.04.2019)

E.D. (14.04.2019)

Bir hasta doktorunun adını duyunca nasıl gülümsemeye başlayabilir bilemiyorum 🙂 Kız kardeşimle burunlarımızda öyle harikalar yarattı ki bu değişimin ciddi anlamda tarifi yok..Bu kadar doğal bu kadar güzel bir burun anca Ozan hocamın elinden çıkabilirdi.İlgisi,alakası, naifliği,insanlığı bambaşka.Bana resmen evrime kafa attırdınız hocam iyi ki varsınız ve çok seviliyorsunuz❤

A.A. (14.04.2019)

A.A. (14.04.2019)

Aralık 2018 de internet ortamındaki yorumlardan iste bu diye çok kısa sürede verdiğim karar ile meme büyütme operasyonu geçirdiğim sevgili doktorum iyiki bu kararı verip sizi bulmuşum. Size ve asistanlarınıza bir kez daha teşekkür ederim. Diger operasyonlarda hiç tereddütsüz yanınızdayım. Sevgiler.

M.D. (14.04.2019)

M.D. (14.04.2019)

Aralık 2018 de internetten araştırmalarım sonucu tanıyıp tereddütsüz güvendiğim ve meme büyütme operayonumu gerçekleştiren sevgili doktoruma ve asistanlarına bir kez daha teşekkür etmek isterim. Ozan bey akademisyenliğine ek (ki bence bu çok önemli) sempatik. ilgili ve en önemlisi sabırlı. Sevgiler.

E.R. (14.04.2019)

E.R. (14.04.2019)

5 ay önce meme büyültme operasyonumu Ozan Bey gerçekleştirdi. Bu sürecin başın da 4 aya yakın bir sure yurt icinde ve yurtdışında bir çok doktoru araştırdım ve Ozan hocamla ilgili olumlu yorumları okudum bunun yanı sıra tanıdığımız bir kaç doktora hocamızı sorduğumuzda aldığım cevap hep aynıydı “titiz çalışan, işinde son derece başarılı ve yetenekli bir doktor. “ O gün Ozan Beyle konuşmak istediğime karar verdim bu süreçte tek sorun yurtdışında yaşadığım için Türkiye 3 hafta gibi kısa süreliğine gelebilirdim. Kliniği aradım ve Duygu Hanıma durumumu anlatıp hocamla nasıl irtibata geçebileceğimi sordum, Duygu hanım Ozan beyin telefon numarasını bana verdi . Ozan beye WhatsApp uzerinden yazdim 2-3 saat içinde geri dönüş aldım kendisiyle görüntülü konuşma yapabileğimizi ve aklımdaki soruları yanıtlaya bileceğini söyledi. Aklımda o kadar fazla soru ve endişe vardı ki konuşma öncesi çok tedirgindim ama ne zaman hocamla konuştum bütün sorularıma sabırla yanıt verdi her şeyi içten bir şekilde anlatı işte o zaman içim kesinlikle rahat etti.Kendisiyle o görüşmemizden sonra aklımda hiç bir soru işareti kalmadı doktorumu bulmuştum . Bana zaman konusunda da çok yardımcı oldu hastane işleri ameliyatım çok rahat ve güzel geçti hocam çok profesyonel her daim güler yüzlü ve içtendi Ailem de benim gibi Ozan Beye güvendi.Protezimle ilgili her şeyi Ozan Beye bıraktım çünkü ameliyat öncesi görüşmemizde kendisine beklentilerimi anlatığımda bana verdiği her cevap profesyonel ve içtendi. Ameliyat sonrası her sorduğum soruya gece gündüz fark etmeksizin yanıtladı kendise çok teşekkür ediyorum hayal etiğimden bile güzel oldu çok doğal ameliyat olduğumu dahi unutum İyi ki de Ozan Beye ameliyat olup onun fikirlerini dinlemiş ve güvenmişim Kendisi son derece sabırlı , içten ,güvenilir ve işinde çok iyi bir doktor . Çok teşekkürler Hocam iyi ki varsınız.

E.T. (26.04.2019)

E.T. (26.04.2019)

Merhabalar , ben Sn. Ozan BİTİK hocama mamoplasti ameliyatı oldum bu süreçte kendisine binlerce kez teşekkürlerimi sunarım muayene süreci ameliyatıma karar verme süreci ameliyat sonrası herşey benim için mükemmel geçti , ameliyat sonrası bir hafta bile olmadan işime döndüm aynı gün taburcu oldum Bunlar ciddi anlamda hocamın ne kadar profesyonel çalıştığının bir göstergesidir . Hiç düşünmeden gözünüz kapalı bir şekilde kendinizi Ozan beye Emanet edebilirsiniz … sonsuz teşekkürler …

H.F. (21.05.2019)

H.F. (21.05.2019)

Merhabalar , ben Ozan hocam’ a burun ameliyatı oldum. Kendisiyle tanıştığım andan itibaren nezaketine , mütevaziliğine ve samimiyetine hayran kaldım. Ameliyat kararımı verdikten sonra bu ve benzeri sitelerden hasta değerlendirmelerini yakın markaja aldım bu nedenle bu değerlendirmeler benim için olduğu kadar tüm hastalar için çok kıymetli diye düşünüyorum. İlk olarak telefon üzerenden Ozan hocam’ la irtibata geçtim . Beni Ankara’ya davet etti . Tabi aklımda bir çok soru var ve ameliyat sonrasında beni neler bekliyor diye büyük bir stres sardı beni . Ankara’ ya gitmişken farklı bir doktora daha muayene olmaya karar verdim ve Ozan hocam’ dan önce başka bir hastanedeki başka bir doktora göründüm . Hem bana çok ileri bir ameliyat tarihi verdi hem de inanın aklımdaki bir çok soru cevapsız kaldı ve içim rahat değildi . 2 gün sonra Ozan hoca’ ya muayene olduktan sonra iki doktor arasındaki farkı daha net anlayabilmiştim. Ameliyat için hiç ısrar etmedi , sakinleştirdi , içimi rahatlattı ve şehir dışından geldiğim için 2 gün sonraya ameliyat olma talebime olumlu yanıt verdi. Ameliyattan önce yaptığı espirileri ve ameliyattan sonraki içten ilgisini asla unutamam. Hastaneden çıktıktan sonra acaba nasıl görünecem, yeni burnum nasıl olacak diye çok büyük kaygılarım vardı . Ne zaman kaygılansam bu sitedeki yorumları okuyup rahatlıyordum. Şu an ameliyatım üzerinden 6 ay geçti Ameliyat olduğumu bilmeyen arkadaşlarım yüzümde bir değişiklik olduğunu fark ettiler ama bunun burun olduğunu anlamadılar 😊 doğal durmasını çok istiyordum . Ciddi anlamda doğal bir görünümü var burnumun. Ozan hoca ile yolumun kesişmesini gerçekten çok büyük bir şans olarak görüyorum. Kendisine buradan bi daha teşekkürlerimi gönderiyorum😌

T.U. (31.05.2019)

T.U. (31.05.2019)

2 ay önce 2. Burun ameliyatımı Ozan hocama oldum. İlk burun ameliyatım sonucunda şekil ve nefes problemleri yaşadım ve 6 yıl boyunca Ankarada hatta şehirdışlarında gitmediğim doktor kalmadı diyebilirim ama hiçbiri içime sinmedi korkularım vardı. Ta ki Ozan hocamı görene kadar gerçekten çok bilgili ve güleryüzlü bir doktor. Ameliyat sürecim boyunca sorduğum bütün sorulara sen ince detayına kadar cevap verdi ayrıca sabrı için teşekkür ederim ☺️ Ameliyat sonrasında şişlik morluk hiç olmadı tamponlar alınırken dahi hiç acı hissetmedim. Gerçekten işinin ehli ve alanında uzman. Çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Bu kadar ZOR bi ameliyatı bu kadar güzel sonuçlandırdığı için çok ama çoook teşekkür ederimmm 🙏🏻

E.E. (04.11.2018)

E.E. (04.11.2018)

14 yaşında farklı bir doktor tarafından geçirmiş olduğum geniz eti ameliyatından sonra nefes alamamaya başladım ve burnumda bir kemik eğriliği oluşmaya başladı ve burnumun şekli birden bozuldu. Hangi doktora gittiysem de 18 yaşından küçük olduğum için burnumdaki kemik eğriliğine müdahale edemeyecekleri yanıtını aldım. 18 yaşına geldiğim zaman Ankara içinde ve dışında birçok doktora muayene olmama rağmen görüştüğüm doktorlar burnumdaki problemin nefes alamamak değil estetik amaçlı olduğunu düşündüler fakat benim asıl sorunum nefes alamıyor olmaktı.Bu sene 19 yaşındayım ve karşıma Ozan hocam çıktı. Ozan hocamın yorumlarından gördüğüm kadarıyla hakkında çok iyi yorumlar ve övgüler vardı. Görüştüğüm doktorlardan sonra bir doktor cidden bu kadar övgüyü ve teşekkürü hakketmiş ne yapmış olabilir diye düşündüm ve ozan hocamla görüşmeye karar verdim. Görüştüğüm ilk gün o kadar sıcak ve sevecen biri olduğunu anlamıştım zaten. Kalın derili, yağlı cilt, büyük bir kemik eğrilim ve nefes alamama problemime rağmen Ozan hocam bu ameliyatı yapamam demedi ve yapacaklarını da görüştüğüm doktorlar gibi abartarak anlatmadı. Bende Ozan hocama o an çok güvendim ve görüşmeye gittiğim gün ameliyat randevusu aldım. Sonraki görüşmemizde simülatörden burnumdaki kemik eğriliğini ve şeklinin olması gerekeni gösterdi. Anlattığım gibi hiçbirzaman yapacaklarını abartarak anlatmadı. Sonraki görüşmemizde ise hastahanede tahlillerim vs yapıldı. O gün akşam bile kafamda bir sürü soru olmasına rağmen Ozan hocam hepsini yanıtladı ve bana tavsiyeler verdi. Ertesi gün ameliyat oldum ve ameliyatım beklediğimden çok zor ve uzun geçmiş ve burnumun içinden bilmediğim sorunlar çıkmış. Bunlara rağmen Ozan hocam sadece yapacağı kısımla değil genel olarak burnumdaki gördüğü sorunlarla da ilgilenmiş ve gerek burnumun iç kısmıyla gerekse burnumun şekliyle çok uğraşmış. Ameliyatım uzun sürmüş ve zor geçmiş olmasına rağmen uyandığım zaman çok bir ağrım olmadı. Beni rahatsız eden şey sadece burnumun içerisindeki tampon ve sargılardı. Burnumda sadece 2 gün gibi bi kanama oldu o da her burun ameliyatları sonrası olan bir şeydi. Hiç krem, buz kullanmamış olmama rağmen abartılacak kadar morarmam ve şişliğim olmadı. Ameliyat sonrası ilk 10 gün çok uyuyamadım onun sebebi ise burnumdaki tampon ve sargılardı. Tampon alındıktan sonra ve sargı çıkınca burnum çok rahatladı. Çok şiş ve ödemli olmasına rağmen burnum o zaman bile rahat nefes alabiliyordu. Sonra Ozan hocam tamponumu ve sargılarımı çıkardıktan sonra burnuma bant yapıştırdı ve o bantlar belirli bir süre burnumda kaldı. Bantlar çıktığında burnum çok şiş ve ödemliydi bu da çok normaldi. Ben kendimi 11.gün iyi hissetmeye başladım ve o günden sonra rahat uyumaya başladım, ailemin söylemine göre artık ağzım açık uyumuyordum çünkü nefes alabiliyordum. Ameliyat sürecim bunlar şuan 3.aydayım burnum hala şiş ve ödemli olmasına rağmen burnumun şekli hayal edemeyeceğim kadar güzel oldu ve rahat nefes alabilen bir burnum var artık. Ozan hocam gerçekten çok iyi, vicdanlı bir cerrah hem de çok iyi bir insan. İyi ki Ozan hocamla tanışmışım ve iyi ki ameliyatımı yapmayı kabul etti. Kendisine çok teşekkür ederim anlayışı için vicdanı için ve birçok şey için. Ozan hocama ameliyat olmayı düşünenler, hiç düşünmeyin direk olun derim.

A.V. (04.11.2018)

A.V. (04.11.2018)

Burnumdaki deviasyon yüzünden sağlık sorunları yaşıyordum, ameliyat olmam gerekiyordu, madem acı çekeceğim bu işin sonunda güzel bir de burnum olsun istedim. Doktora karar verirken çok araştırma yaptım, Ozan Bey’le ilgili kötü hiçbir yoruma rastlamadım. İlk randevuya gittiğimde bütün sorularımı cevapladı ve ameliyatta neler yapacağını anlattı. Ozan Bey’le görüştükten sonra başka bir doktorla görüşmem gerekmedi, hemen ameliyata karar verdim. Ameliyat süreci de çok iyi geçti, Ozan Bey’in birlikte çalıştığı hastanenin çalışanları de gayet ilgili. Şuan burnumla çok mutluyum, hem rahat nefes alıyorum hem de doğal görünen güzel gibi bir burnum oldu.

E.T. (04.11.2018)

E.T. (04.11.2018)

Ozan Hocamla burun estetiği sürecini atlattım. Hem görsel rahatsızlığım, hem de nefes alma problemlerim olduğu için başvurmuştum Ozan Hocaya. Kesinlikle karşılıklı bir güven ortamı oluşturuyor. Sürecin her detayı hakkında bilgilendirerek sizi rahatlatıyor. Her daim güleryüzlü ve enerjisi yüksek. Ameliyat sürecim oldukça başarılı geçti, şu an iyileşme sürecimi tamamladım ve her yaşta doğal görünebilecek bir burna sahibim. Ozan Hocam süreç boyunca her sorumu aynı ilgiyle cevapladı, görmesi gereken durumlarda daracık vakti bile olsa ilgisini alakasını eksik etmedi, psikolojik desteğini esirgemedi. Şunu da belirtmeliyim ki, cilt tipimden ötürü ameliyat sonrası aşırı yağlanmadan sivilcelerim olmuştu. Ozan Hocam onların tedavisini bile sağladı. 🙂 Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim, çok içime sinen bir süreç geçirdim. Sevgiler! Merve

M.R. (04.11.2018)

M.R. (04.11.2018)

Mayıs ayında çene implantı yüz germe ve göz kapağı kaldırma ameliyatı oldum.Ameliyatımın üzerinden 4 ay geçti.Şu an en az 10 yaş genç görünüyorum. Çok doğal ve hoş bir görüntü oluştu. Ozan Bey’in ameliyat öncesi yaklaşım ve doğru yönlendirmesiyle bu ameliyat kararını aldım. Ameliyat sonuçlarımdan, Ozan Bey’in ameliyat sonrası takibinden, ilgisinden, mesleki deneyiminden hasta yaklaşımından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu ameliyatı olmak isteyenlere de Ozan Bey’den mutlaka fikir almalarını tavsiye ediyorum.

M.D. (01.09.2018)

M.D. (01.09.2018)

Doktorumla 2018 şubat ayında Adana dan Ankara’ya uzanan yolda tanıştım. Total yüz gençleştirme, boyun ve göz kapak ameliyatlarımı düşündüğümün ötesi gerçekleştiren doktorumun eline emeğine sağlık. Hiç kimsede anlamıyor sunilik yok. Çok mutluyum 20 yıl geriye gittim aynalarla barıştım. İlgisi zerafeti en önemlisi becerisiyle ben ozan Bitik’e teşekkür edecek kelime bulamıyorum o bence hayatımızda hep olsun.

İ.A. (23.08.2018)

İ.A. (23.08.2018)

Uzun süredir yaptırmayı düşündüğüm burun estetiği için Ozan hocamla görüşmeye gittiğimde doğru yerde olduğumdan hiç şüphe duymadım.. kendisi inanılmaz güler yüzlü ve ilgili olup görüsmeye gittiğiniz andan itibaren emin ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Ameliyat öncesinde de ameliyat sonrasinda da hersey kusursuzdu.. ben 18 mayıs 2018 tarihinde ameliyat oldum.. şu an inanılmaz güzel ve doğal bir burnum var.. estetik olmayı düşünüyosanız kesinlikle Ozan bitikle görüşmelisiniz pişman olmazsınız.. kesinlikle tavsiye ediyorum ve Ozan hocama teşekkurlerimi bir kez de burdan yazmak istiyorum..

P.Y. (15.08.2018)

P.Y. (15.08.2018)

Ozan hocamla tanisma sansini 2008 yilinda yakaladim. asistanlik doneminden bu yana durusunu, cizgisini hic bozmayan, her daim guler yuzlu, ilgili, kibar, sizi sizden fazla dusunen ve en onemlisi isini titizlikle ve profesyonellikle yapan bir doktordur. benim ameliyatim cok uzun sureci kapsayan bir ameliyatti. gecirdigim kaza sonucunda saclarimin bir bolumunde yanik olustu. sacli bolume doku genisletici takilarak belli bir sure sisirildikten sonra bu sisirilen kisim yanik bolgeye kaydirildi ve onarim yapildi. ben bu ameliyati 5 seans oldum, her seans ortalama 4-5 ay surdu. bu seanslarda farkli doktorlarlada surec gecrdm ve ne yazik ki butun doktorlardan verim alabilme sansim olmadi. cok cesitli sıkintilarla karsilastim. bu problemlerden bazilari doktor ihmalinden kaynakli problemler oldu. ozellikle son seansimdan once baska bir doktorun ameliyatin artk bir etkisini olamayacagni ve ameliyatla ilgili olumsuz sozleri uzerine psikolojik olarak zor bir surec gecrdim iste tam da bu noktada ozan hocam umut isigi oldu. ameliyatimi gerceklestirerek cok guzel bir sonucla seanslariminn artik sona ermesini sagladi. onun guzel tutumlari, profesyonelligi ve her daim ilgisi sayesinde surecim cok rahat gecti. ozan hocam gercekten hayatinizda gorebelicegniz en iyi doktor ve en iyi insanlardan biridir. eger plastik ve estetik cerrah ariyorsaniz bunun en dogru adresidr. ellerinize emegine saglik hocam. hersey icin tekrardan tesekkurlerimi sunuyorum

D.T. (14.08.2018)

D.T. (14.08.2018)

Özlem T. Kendisine yaklaşık beş ay önce derin plan yüz germe ameliyatı oldum ve benim gibi müşkülpesent bir hasta için bile son derece doğal ve memnuniyet verici bir sonuç aldım. Sevgili Ozan Bitik, muhteşem ve ilham verici bir doktor..Ne demek istediğimi anlamanız için tanışmanız gerekir. İyi ki varsın…

Ö.T. (13.08.2018)

Ö.T. (13.08.2018)

Yaklaşık 4 ay önce, uzun süredir istediğim ama bir türlü karar veremediğim meme küçültme operasyonuna girdim. Bu operasyon nedeniyle tanıştım Ozan Bey’le, iyiki tanışmışım… Öncesinde uzun süre doktor araştırmalarım oldu elbette. Farklı kanallardan Ozan Bey’in hem iletişimi hem işi konusundaki uzmanlığı hakkında hep çok olumlu yorumlar duydum. Bu yorumlara bir yenisini eklemek istiyorum çünkü Ozan Bey kesinlikle mesleğinde fark yaratan bir doktor. Öncelikle kafanızda milyon tane soru ve kaygı ile görüşmeye gidiyor ve kuş gibi hafif, rahatlamış, endişelerden arınmış bir şekilde çıkıyorsunuz yanından. Tabi ki size herşeyi toz pembe anlatmıyor her türlü riski de paylaşıyor fakat motive edici iletişim tarzı ve güven hissini çok net karşı tarafa geçirebilmesi sayesinde, sizin kafanız da netleşiyor ve cesaretleniyorsunuz. Kararı vermek en önemlisi, bununla birlikte operasyon sonrası neler yaşadığınız da çok çok önemli. Ben ne öncesinde ne sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Operasyon sonrası sonuç kesinlikle çok başarılı. Çok rahat bir iyileşme süreci yaşadım. Tabi ki bu Ozan Bey sayesindeydi. Ozan Bey’e de kendisi gibi güleryüzlü, samimi olan ekibine de çok teşekkür ederim.

A.D. (24.05.2018)

A.D. (24.05.2018)

Ozan beyle uzun araştırmalar sonucu kesişti yollarımız.Daha önce etikgereği ismini açıklayamayacağım bir “uzman doktorun”yüzüme uyguladığı işlem sonucunda çok mutsuz oldum.Güvenmiştim en önemlisi.Fakat sonuç hiç de beklediğim gibi olmadı.Tekrar bu ismini açıklamadığım “uzman doktorumuz” bana bu işlemlerin sonunda zamana ihtiyaç olduğunu ,beklemem gerektiğini,sonucun gayet iyi olacağını söyledi.Fakat ben gergin aynaya baktığımda bu süre hiç bitmiyordu ve psikolojim çok bozuldu.Mutsuz ,keyifsizdim.Üstelik bu psikolojim günlük yaşamımı çok etkiledi.üç yıl boyunca internetten uzun araştırmalarım sonunda Ozan beyi tanıdım ve bir ümitle kendisine gitmeye karar verdim.Kendisi bilgili,tecrübeli,bir danışana nasıl yaklaşacağını bilen kısacası işinin ehli bir doktor.Yüzüme uyguladığı “mid face lift “işlemi sonucunda şimdi çok mutluyum ve sonsuz bir güvenle tavsiye ediyorum Ozan hocamı.İyi ki varsınız,iyi ki tanımışım sizi Ozan hocam

N.Ş. (18.05.2018)

N.Ş. (18.05.2018)

Ozan Hocam, Kedisine olan minnettarligimi nasıl anlatsam bilemiyorum. Ozan Hocam ile iş yeri hekimimiz sayesinde tanıştım. Meme küçültme operasyonu yaptırmak istediğimi söylediğimde Doc.Dr.Ozan BITIK ismini önerdi. Hemen randevu aldım. Karşımda öyle bir hekim vardı ki güvenmemek mümkün değil. 3 ocak 2018 tarihinde ameliyat oldum. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi görüyorum. Ameliyat oncesi ve sonrasında hicbir sorun yasamadim.Bir zamanlar bakmaya korktuğum aynalara şimdi rahat bakabiliyorum. Ameliyat olmayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden Ozan Hocam ile görüşün. Sizi mükkemmel bir hekim karşılayacak. Ozan Hocam, size olan minnettarligimi anlatmaya kelimeler yetmez. Herseybicin çok teşekkür ederim. Saygılarımla…

B.K. (30.04.2018)

B.K. (30.04.2018)

Yaklaşık 7 ay önce burun ameliyatı oldum.Öncesinde çok araştırdım ve en çok içime sinen Ozan Hoca oldu.Randevu alıp görüştüğümüz zaman sonrasındada aklımda ufacık bir soru işareti kalmadı.7 ayın nasıl geçtiğini anlamadım ve şuan çok güzel bir burnum var.Adeta Usta Heykeltıraş Michelangelo gibi sanatını konuşturdu ellerine sağlık.

İ.İ. (28.04.2018)

İ.İ. (28.04.2018)

Ozan hocaya önce teşekürle başlamak istiyorum işini bilen ve gerçekten iyi yapan bir doktor sıcak kanlı samimi gerçekleri olacakları söyleyen bir insan burun ameliyatı olmak sonrasında pişman olmak istemiyorsaniz ozan bitik le görüşün ameliyat olduğumu kimse anlamıyor.

A.T. (28.04.2018)

A.T. (28.04.2018)

Bende, birgün ameliyat olma cesaretini gösterip yorum yaza bilecekmiyim diye düşünürken sonunda o an geldi.Ozan hocamla ilgili bütün yorumları okuduktan sonra muayene olmaya karar verdim.İlk karşılaşmamızda ne kadar haklı ve gerçekçi yorumlar yapıldığını anladım.Doğru adreste idim artık:)Yıllardır istediğim fakat bir türlü karar veremediğim ameliyata o gün hiç tereddütsüz karar verdim.6 Mayıs 2017 sabahı ameliyata girdim burnumun nasıl olacağı konusunu tamamen değerli hocama bıraktım çünkü ozan beyin yüzüme yakışan en güzel burnu yapacağına en ufak bir şüphem yoktu o güveni veriyor insana sağ olsun .Ameliyat sonrası morluk ağrı vb. şikayetlerim neredeyse olmadı diyebilirim.İşinin ehli bir doktor olduğunu ameliyat sonrası süreçtede bir kez daha kanıtlamış oldu.26. günümdeyim ödemlerim hala devam ediyor ama ödemli haliyle bile çok güzel olduğunu görebiliyorum.Sizlerin huzurunda OZAN hocama bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık DOKTORUMMMM Burun Estetiği=Doç Dr OZAN BİTİK sevgilerimle 🙂 🙂 🙂

M.B. (30.05.2017)

M.B. (30.05.2017)

Dr. Ozan Bitik müthiş bir plastik cerrah, burun estetiğimi 15 Mart 2017’de yaptı. Kizkardeşim tarafından sevkedildim ondan beri Dr. Bitik karşılıklı cerrahımız oldu. Geçtiğimiz beş yıl boyunca, sağlığımı ve burnumun kaderini güvenebileceğim iyi bir cerrah arıyordum. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadığım için insanların plastik cerrahiye girdikleri ve bekledikleri sonuç alamadığı korku hikayelerini duydum. Ancak, kız kardeşimin tavsiyesi üzerine aramayı bıraktım, burun ameliyatı için ana vatanım,Türkiye’ye uçtum. Hiçbir ameliyat izni olmaksızın neredeyse iki ay sonra tamamen iyileştiğimi hissediyorum. Çabucak iyileştiğim az miktarda morluk ve şişme vardı. Doktorumun deforme burnumu, hayal edemeyeceğim bir beceri ile üstlenme yeteneğinden tamamen memnunum. Burnum çocuk yaşta iken kırıldı ve anatomik deformiteler yüzünden uzun yıllar hem fiziksel hem de psikolojik rahatsızlıklar yaşadım. Alerjilerden, gece uyanmamı sağlayacak sürekli sinüs başağrılarına kadar yorucu sinüs sorunlarıyla uğraştım. Burun ameliyatımdan birkaç gün sonra bile rahatladım, her iki burnumdan da nefes alabildiğime şaştım. Vav be! O günden beri ameliyatım benim için ne bir değişiklik yaptığını fark ettim, kendimi bir milyon dolar gibi hissediyorum! Yıllardır tanıdığım insanlar beni bile tanıyamıyor. Bazı akrabalarımı ziyaretim sırasında, yakın amcamın birisi anneme ailemle nasıl ilgili olduğumu sordu. Amerikalı kocam her gün beni çağırıyor ve yakında eve dönmemi umuyor. Amerika’ya döndüğümde neler olacağını kim bilir. Bu bende ne harika bir ruh etkisi yarattı; eminim ki, kendi kendime olan güvenim ameliyattan sonra şiddetli bir değişim geçirdi. Kendimi güzel, emin, genç ve sihhatli hissediyorum. Ozan Bitik hocam ayrıca müthiş bir danışman. Ameliyattan önce kendisinden istediğim tek şey uyandığımda nefes alıp ve Emel Sayin’a benzetilebildiğimden emin olabilmemdi. Gerisi bir hikaye oldu … Sinirlerimi sakinleştirme yeteneği, elimde olduğundan emin olduğum tek şeydi ve bu da emin elde olduğumu gösterdi. Bu cerrah güvence isteyen herkes için çok yetenekli, saygın ve güvenilir! Ameliyatımın başarılı sonucundan, doktorumun zarif kişilğinden, sabrından, ve el hünerinden cok memnunum. Amerika’nin en iyi hastanelerinde staj yaparak eğitim almış, hastalarıyla adeta dost olan mükemmel bir doktordur. Eğer burun ameliyatı düşünüyorsanız Ozan hocamız bu alanda herkese en hayırlı bir nimet! Herkese iyi şanslar !!! Dr. Ozan Bitik is an awesome plastic surgeon, he performed my rhinoplasty on March 15, 2017. I got his referral from my sister since then Dr. Bitik became our mutual surgeon. For the past five years, I have been in search of a good surgeon whom I could trust my health and fate of my appearance. Since I live in the United States of America, I heard some horror stories that people go into plastic surgeries and don’t get results they expect. However, I gave up the search after I got my sister’s referral, I flew to my native country, Turkey, for my nose surgery. I feel almost fully recovered after almost two months without any trace of any surgery has ever been done. I had minimal bruise and swollen tissue which I recovered from in no time. I am fully satisfied with my doctor’s ability to undertake my deformed nose with such a skill I could have never imagined. My nose was broken as a child and due to anatomical deformities, I suffered from both physical and psychological effects for many years. I dealt with strenuous sinus problems ranging from allergies to continuous sinus headaches that would wake me up at night. I felt such relief even after a couple days after my nose surgery, I was dumbfounded that I could breathe from both of my nostrils. Wow! What a change my surgery had done on me since then I feel like a million bucks! People whom I have known for years can not even recognize me. During my recent visit to some relatives, one of my close uncle asked my mom how I was related to the family. My husband who is an American, calls me every day and hopes that I come back home soon. Who knows what will happen after my return to the States. What a fantastic effect that is on my psyche for sure my self-confidence has taken a drastic change after my surgery. I feel beautiful, confident, youthful and healthy. Dr. Bitik is also an awesome counselor; before my operation my only wish from him was that he could make sure that I come out breathing and look alike Emel Sayin. The rest is a history… His ability to calm my nerves was the only thing I was sure that I was in good hands. He is much skilled, respected and trustworthy of anyone who is looking for assurance that this surgeon is cut out to be the one who is supposed to help straighten out that deformity! I am very pleased with the successful outcome of my operation, the gracious nature of my doctor, his patience, and good dexterity. He is an excellent doctor who has been trained in the best hospitals of America and has been trained and is friendly to his patients. If you are thinking about nose surgery, Dr. Ozan Bitik is the best blessing in this area! Best luck to everyone!!!

E.Y. (30.05.2017)

E.Y. (30.05.2017)

Hayatında hiçbir operasyon geçirmemiş olan ben, burun ameliyatı olmak isteyip birtürlü cesaret edemiyordum. Nefes alma problemim ve gözüme dokunan şekil bozukluğu benim için ertelenemez bir hal alınca doktor araştırmaya başladım. Uzunca bir araştırma sürecinin sonunda aklımda tek bir isim kaldı Ozan BİTİK 🙂 Sadece internetteki hastalarının yorumlarından bile aradığım özeni gösterebilecek, yapacağı operasyonda hassasiyetlerimi göz önünde bulundurabilecek ve en önemlisi bana güven verebilecek doktorun Ozan Hoca olduğunu anlamıştım. Ameliyat öncesi ve sonrasında da hiç yanılmadığımı anladım. Bu kadar çekindiğim bir ameliyatı neredeyse hiç acısız, morluksuz atlatacağımı, hayatımdan neredeyse hiçbir ödün vermeden bu kadar mükemmel bir sonuca erişebileceğimi bilsem çok çok daha önceden bu ameliyatı olurdum. Henüz 7 hafta oldu ama, ben daha şimdiden harika hissediyorum 🙂 Ozan Hocam iyi ki varsınız, çok çok teşekkürler 🙂

M.K. (13.06.2017)

M.K. (13.06.2017)

Doğru yerde doğru ellerde olmak… İşte buna, Ozan Hoca ile karşılaşmak derim. Her zaman burnum ile ilgili rahatsızlığım vardı ancak bu konu ile ilgili hiçbir doktora gitmedim. Ta ki Ozan hocam ile karşılaşana kadar, görüşmelerde, Ozan hocam burnum çirkin değil mi? Yaptıralım dediğim an aldığım cevap; ben çirkin diyemem çirkin diye birşey yoktur senin istemen ve karar vermen lazım derdi. İşte bu an doğru yerdeyim dedim. Ama ufak da olsa bir şey söylemesini istedim. Bana “yüzün ufak burnun dikkat çekiyor diyebilirim” diye ifade ettiği gün tam da kararımı verdim ve tarih belirledik, 24 Mayıs’da ameliyat günü geldiğinde, bugüne kadar hiç bir operasyon geçirmeyen ben korkudan ölüyordum. Ozan Hocam ameliyathaneye inmeden odanın kapsında belirdiğinde, “hiç korkma öyle bir burun yapacam ki hiç yadırgamıcaksın, bu burunla doğmuşsun gibi olacak, çok güzel olacak” dedi ve odadan çıkıp asansöre kadar olan yeri hatırlıyorum ondan sonrası güzel bir uyku. Ameliyat sonrası Ozan Hocam odaya geldiğinde çok güzel bir ameliyat geçtiğini ve burnumun çok güzel olduğunu söyledi. İlgisi ve verdiği güven ile ben bir kere olsun tereddüt etmedim zaten . Merak eden ameliyat olmayı düşünüp katar veremeyenler için belirteyim, sabah 08.00’de hastahaneye girdim. Aynı günün akşam 18.00’de çıkış yaptım. Çok şiddetli bir baş ağrısı vb. sıkıntım olmadı. 3 gün akıntım oldu ve kesildi. 6.günde tampon ve bandajım çıktı. Bandaj açıldıktan sonra aynada ödemli olmasına karşın güzel bir burundu, bu haliyle bile güzel görünüyordu. Şu an 3.ayımdayım ödemlerim biraz daha olmasına rağmen, yüzüme uygun çok güzel bir burna sahibim. Estetik konusunda, doğru ellerde olmanın gösterebileceğim tek adresi Ozan BİTİK’dir . Verdiğiniz güven, sempatik tavrınız ve ilginiz için çok ama çok teşekkür ederim Ozan hocam.

R.D. (31.08.2017)

R.D. (31.08.2017)

Cok uzun zamandir burun ameliyati olmak istiyordum fakat hic cesaret edememistim taki Dr.Ozan Bitik ile tanisana kadar guler yuzlulugu yaklasim tarzi ve verdigi guven ile ameliyat olmaya karar verdim korkmadigimi soyleyemem cok fazla korkuyordum.zor bir burnum vardi ve asla duzeltilemez diye dusunuyordum ameliyattan sonrasindan agrilardan morluklardan cok fazla korkuyordum.estetik disinda burnumdan hic nefes alamiyordum bunun icinde ameliyat olmaya karar verdim Ozan hocamin sakin ve emin yaklasimiyla tabi ki. Ameliyatim 5 saat surdu uyandigimda hicbir agrim yoktu anestezinin etkisinin gecmedigini agri kesiciler sayesinde hissetmedigimi sandim fakat ole degildi usta ellerde ameliyat olmustum 5. gun on tamponlar 12.gun komple acildi bu donemde 3.cu gun biraz sislik oldu ve indi hicbir agri sizi morluk renk degisimi dahi yasamadim yani kisacasi Ozan hocam sayesinde yillardir korktugum ameliyati neden bugune kadar bekledigimi anladim ozan hocami bekliyormusum.cokkkkk ama cokkk tesekkur ederim beni taniyanlar haric herkes ameliyat oldugumu anlamiyor ve sadece 1.5 aylik bir surec doktorumun hala şiş demesine ragmen herkes burnumun cok duzgun oldugunu ve guzel gorundugunu soyluyor.doya doya nefes almak da cabasi.cok memnunum iyi ki Ozan hocam karsima cikmis cokkkkkkkkk tesekkur ederim iyi ki varsiniz.

Z.B. (03.09.2017

Z.B. (03.09.2017

Sevgili hocam, size gelmeye karar vermeden önce başka doktorlar ile de görüşmüştüm. Bununla birlikte sizin gözlerinizdeki ışık ve o kararlı duruşunuz karşısında doğru doktoru bulduğumu anladım. Size neden geldiğimi anlattığımda, bana çok doğru bir şekilde ne yapılabilir, ne yapılamaz detayıyla anlattınız. Her istediğimde telefon ile ulaşabilmenin, her zaman danışabilmenin verdiği güven anlatılamaz. Çok iyi bir işlem gerçekleştirdiniz, sonrasında neredeyse hiç sıkıntı yaşamadım. Teşekkürler Hocam, iyi ki varsınız…

T.A. (03.10.2017)

T.A. (03.10.2017)

Ergenlik doneminden beri yani fiziksel gorunumun ozguvenle ne kadar alakali oldugunu anladigim gunden beri hep ameliyat olmak istiyordum ancak nedense hep imkansiz gorunuyordu Universiteyi kazandiktan sonra sosyal cevrede cok mutsuz oldugumu yeni insanlar tanimak dahi istemedigim bir doneme girdim ve artik burun ameliyatinin benim icin sart oldugunu anlamdim ailemle konustum hic itiraz etmediler ? Hemen en yakin zamanda bana yardimci olabilecek kendime gelebilmemi saglayabilecek bir rinoplasti cerrahi arayisina girdim tanidik vesilesiyle hicbir doktorla yuz yuze gorusme yapmadan Ozan hoca dan randevu aldim cok korkarak cok endiseli randevuya gittim kiiiii bu duygularin ne kadar yersiz oldugunu anladim evime dondum 3 4 gun iyice dusundum hemen karar verip tekrar Ozan hocamin muayenehanesine kostum ? ameliyat tarihi aldim Ameliyat gunu geldiginde hicbir korkum yoktu doktoruma inanilmaz guveniyordum ameliyata girerken bile enerjisiyle guler yuzu beni sanki birkac saat uyuyup tekrar bisey olmamis gibi evime gidecegimi dusunuyordum ? oyle oldu da zaten hicbir agri sizi morarma olmadi en cok da agri olmasindan korkuyordum ama cok sukur hiçbirşey olmadi 1 haftada muthis iyilesme gosterdim doktorum sayesinde ? simdi bence super bir burun a sahibim ? cok mutluyum iyi ki Ozan hoca karsima cikmis muthis biri zaten kendisiyle konustuktan sonra baska bir doktorla gorusmedim bile kendisi gorustugum ilk ve son doktorum ? iyi ki demekten baska kendimi ifade edemeyecegim daha fazla iyi ki Ozan hocayi tercih etmisim. Son olarak Hocam mukemmelsiniz iyi ki varsiniz ellerinize emeginize saglik ameliyet oncesi ve sonrasin da ki beni biliyorsunuz tarif edilemeyecek kadar mutluyim kendimle artik ? (gercekten kemerli ve buyuk bir burnum vardi gercekten buyuktu.

İ.M. (13.10.2017)

İ.M. (13.10.2017)

Burun ameliyatı olmayı uzun zamandan beri düşünüyordum fakat ameliyatımı yapacak doktora karar vermek kesinlikle bu süreçte en zor olan şeydi.internette yaptığım araştırmalar sonucu Ozan hocayı bulup hemen muayene için randevu aldım ve ilk muayeneden sonra aklımda hiç tereddüt kalmamıştı.Duyduğum güven de boşa çıkmadı.Ameliyattan sonra beni uzun zamandan beri tanıyan insanlar bile burnum şiş olmasına rağmen burun ameliyatı olduğumu anlamadılar.Ağrı sızı olmadan çok doğal görünen bir burnum oldu.Iyi ki Ozan hoca gibi iyi bir doktora rastlamışım.Kendisine sonsuz teşekkürler..

E.D. (13.10.2017)

E.D. (13.10.2017)

Meme küçültme ameliyatı oldum uzun süredir iszediģim ve bir türlü korkumu yenip gerçekleştiremediģim bir ameliyattı taki Ozan hocamla tanışana kadar bu güne kadar tanıdığım en güler yüzlü en mükemmel en içten bir Dr. OZAN BİTİK geçirmiş olduģum meme küçültme ameliyatı aģrısız sancısız cok rahat bir ameliyat sonuç mükemmel ellerine saģlık hocam ameliyat sonrasıda hastasıyla irtibatını kesmeyen ne zaman bir soru sorduģumda hemen cevabını veren bir Dr .Gurbetten korkarak çıktıgım bu yolda beni güler yüzüyle karşılayan ve iyiki tanımışım dediģim mükemmel insan Ozan hocam iyiki varsın Saygılarımla.

N.E. (15.10.2017)

N.E. (15.10.2017)

Ozan hoca işinde o kadar profesyonel ki hemen anlaşılıyor. Öyle her doktor gibi belirli bir burun profili cizmiyor,gerçekçi. Ve yaptığı burunlar çok doğal. Ben ozan hocaya ameliyat olalı 3-4 ay oldu ve kimse burnumun yapılı olduğunu anlamıyor. Benim sağlık problemim de vardi burundan nefes alamıyordum. Ozan hoca sağ olsun şimdi gayet iyi nefes alıyorum ve görüntüsünden de çok memnunum. Ankarada yaşayıp doktor arayan varsa hiç düşünmeden ozan hocaya yaptırsın derim kendisi cok deneyimli ve çalıştığı ekip de ayrıca harika hepsi güleryüzlü çok sıcakkanlı insanlar. Pişman olmazsiniz

S.R. (05.11.2017)

S.R. (05.11.2017)

İnsanın yüzünü emanet edeceği kişinin herhalde bu dünyada en çok güvendiği kişi olması lazım diye düşünüyorum. Bende uzun araştırmalar sonucu nefes alma ve şekil bozukluğu sebebiyle burun ameliyatı olmak için Ozan beyi buldum. Kendisiyle tanışmam benim için büyük şans oldu, ameliyatı oldum, söylediklerinin aksine hiç bir şey olmadı, sonuçtan sonra yeteneklerine hayranlığım arttı ve başka operasyonlarda düşünmeye başladım.Hastanın isteklerine gerçekçi cevaplar vermesi, sıcak kanlılığı ve profesyonel bakış açısıyla hastanın ameliyat stresini yok etmesi, ve de sanatcı kavramının bir doktor için kullanılabileceğinin göstergesi olan Ozan beye çok teşekkür ediyorum.Kendisi için bir kaç saatlik bir operasyonun hastaları için bir ömür anlamına geldiğini bilen ve hastalarına müşteri gözüyle bakmayan bir plastik cerrah, arkadaş olabileceğiniz bir doktorla tanışmak için sevgili doktorum Ozan BİTİK beyi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

K.İ. (05.11.2017)

K.İ. (05.11.2017)

Ozan hocam son derece güvenilir, işinin ehli, başarılı, öngörülü, gerçekçi, güler yüzlü ve çok saygıdeğer bir hekim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 🙂

İ.L. (16.11.2017)

İ.L. (16.11.2017)

Ozan Bey, alt gözkapağı ve üst gözkapağı, kaş kaldırma işlemlerimi başarıyla sonuçlandırdı. Bu süreç içerisinde gösterdiği içten ilgi ve sonucun en iyisi olması için gösterdiği çabadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca sorduğum ve araştırdığım her konuda ki yönlendirmelerinden ve benim için doğru işlemi bulmamda gösterdiği ilgiden dolayıda teşekkür ederim. Günün her saatinde samimi ve esprili bir şekilde sorularımı cevapladı.Bu davranışları bana amacının sadece para kazanmak olmadığını gösterdi. Kendisine mutluluk ve başarılar diliyorum.

B.A. (17.12.2017)

B.A. (17.12.2017)

Bundan bir sene önce en iyi hekim sitesinde yaptığım araştırmalar sonrası Ozan Hocami buldum,yapılan yorumlar benimde yıllardır olmayı düşündüğüm meme küçültme ameliyati için bir nebze olsun ikna etti.Ameliyattan olma korkum ve ameliyat sonrasi olusabilecek estetik kaygılarımdan dolayı bu düşünce benim için hep ütopik bi hayaldi.Ozan hocama ön muayene olduktan sonra doğru yerde ve doğru ellerde olduğuma karar verdim.Yapılan yorumlardaki gibi sevimli,sempatik,sıcak tavırlarıyla ameliyat fobimi yenip kendimi Ozan Hocamın deneyimli ellerine teslim ettim.Ameliyat sonrası hasta odasında ki ilgisi,şefkatli , samimi icten tavırları hep iyi ki dedirtti…Tekrardan çok teşekkür ediyorum Ozan hocam.Elleriniz dert görmesin :))

A.L. (24.12.2017)

A.L. (24.12.2017)

Uzun araştırmalar sonucu gidip muayene olduğum doktorların hepsi ameliyat olamayacağımı söylemişti yaşımdan ötürü taki Ozan Beyle tanışana kadar Ozan Bey ilk muayeneden itibaren beni hep motive ederek güler yüzünü ve tatlı dilini hiç eksik etmeden ameliyatımı gerçekleştirdi ve çok olumlu sonuçlar ortaya çıktı.Benim asıl şikayetim nefes alamama problemiydi Ozan Beye çok teşekkür ediyorum bunun önüne geçti ve şuanda mükemmel bir şekilde nefes alıyorum çok teşekkürler Ozan Hocam…

H.A. (24.12.2017)

H.A. (24.12.2017)

Sevgili Ozan hocamla o Hacettepe’deyken tanışmıştık. Burun estetiği hakkında sadece bilgi almak için görüşmüştüm ama o ilk görüşmeden sonra ameliyat olmaya karar verdim. Kendisiyle tanışınca insan o muazzam bilgisine, samimiyetine ve özgüvenine hayran kalıyor. Ameliyat öncesi burnu planlarken doğal ve gerçekçi bir yaklaşıma sahip. O sizin yüzünüze nasıl bir burun yakışacağını çok iyi biliyor, size söyleyecek bir şey bırakmıyor bile. Geçen ağustosta ameliyat oldum ve sonuç çok güzel, ameliyat öncesi planlananla birebir! O estetik cerrahinin tereddütsüz bir numarası. Ayrıca tüm bunların yanında Ozan hocanın sıcakkanlılığı, hastalarıyla iletişim şekli onu çok özgün kılıyor. Ben de Hacettepe’de tıp öğrencisiyim, bir doktor adayı olarak bana çok güzel örnek oluyor. Karakteriyle, tarzıyla, esprileriye mükemmel bir insan, idolüm. Onla karşılaştığım için çok şanslıyım, kendisine sonsuz teşekkürler.

A.N. (25.12.2017)

A.N. (25.12.2017)

Sonbaharda, 8 saatlik bir ameliyatla Ozan hoca yüz gençleştirme ameliyatımı gerçekleştirdi. Bu işlem 3 farklı ameliyatı içeriyordu: SMAS lift, endoskopik alın germe ve de alt blefaroplasti. Sonuçtan çok memnunum ve ameliyat sonrası takip de çok memnun ediciydi. Ozan hocaya buradan tekrar profesyonelliği, netliği ve güleryüzü için teşekkür etmek istiyorum. En az 15 yaş geri gittim. Teşekkürler..

G.B. (29.12.2017)

G.B. (29.12.2017)

2017 yılında burun estetiği ameliyatımı yapan hocadır. 2012 yılında deviasyon ameliyatı olmuştum. Bu nedenle tamamen estetik kaygılarla Ozan hocaya gittim ve burnumu yaptırdım. Ankara’da yaşıyorum. Ameliyattan önce çok araştırdım. Medyada önümüze en iyileri diye çıkan doktorlardan 4-5 tanesi ile sosyal medyadan görüştüm, ya da sekreterlerinden bilgi aldım. (Hepsi İstanbul’daydı). Hiçbirisi içime tam anlamıyla sinmedi. Bir tek Barış Çakır’ın hiç olumsuz bir yorumunu görmedim ama gereksiz derecede pahalı ve artık yazılanlara göre hastalarına pek zaman ayırmıyormuş. Bu nedenle yüzümü Ankara’daki doktorlara döndüm. Bir arkadaşım vesilesiyle Ozan Bitik’in adını duydum, araştırdım, randevu aldım. Muayene esnasında verdiği bilgiler ve değerlendirmeler sonucunda bana çok güven verdi. En başta ikinci bir doktora daha muayene olmak istiyordum ama Ozan Bey’in verdiği güven sayesinde buna gerek duymadım. Ve beni yanıltmadı. Üstelik fiyatı da makul. Bunun yanında gerçekten çok kibar ve çok ilgili bir doktor. Sizin sesiniz çıkmasa dahi arayıp nasıl olduğunuzu soran bir doktor. Muayenem esnasında daha önce deviasyon ameliyatı geçirdiğim için içerdeki kıkırdağın kendisine yetmeyebileceğini söyledi. Ön muayenede “yetecek gibi duruyor ama içini açınca gerçek ortaya çıkar bu durumda kulağından kıkırdak almak zorunda kalabilirim” dedi. Ben de bunun konuştuğumuz fiyatı etkileyip etkilemeyeceğini sordum ve “ hayır etkilemez, en başta ne söylediysem fiyat odur” dedi. Kendisine bir kez daha güvendim. Sonuç olarak muhteşem bir iş çıkardı ve içerdeki kıkırdakla idare ederek çok doğal bir burun yaptı. Ameliyatımın üzerinden 4 ay geçmesine rağmen yeni tanıştığım insanlar burnumu yaptırdığımı anlamıyorlar hatta söyleyince şok oluyorlar, çok doğal duruyor diye… Ameliyattan sonraki 2 hafta süreyle morluk oluşmasını bekliyordum. Zerre kadar morarma olmadı ama yüzüm acayip şişti hatta botoks yaptırmış gibi dolandım 2 ay kadar. Sonra yavaş yavaş o da indi. Hiç ağrı çekmedim. Kısacası kendisi kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktordur. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.

F.T. (03.01.2018)

F.T. (03.01.2018)

Yıllardır burun estetiği olmayı düşünüyordum 18 yaşımda harekete geçtim. Planım yaz tatilinde estetik olmaktı fakat araştırdığım hiçbir doktor istediğim doğal burun beklentisini karşılayamadı. 3 ayda en az 30-40 estetik doktoru araştırdım ama içime sinen kimse olmamıştı ki annem ağustos sonunda ozan hocanın methini duymuş bana söyledi günlerce araştırdım hakkında tek bir olumsuz yoruma rastlamadım ve yaptığı burunların hepsi tam istediğim şekildeydi doğal ve kusursuz. Fakat doktorum istediğim tarihlerde doluydu ben de şubat tatilinde ameliyatımı oldum. Her şey tam da istediğim şekilde yürüdü. En saçma sorular için bile ozan hocaya her an ulaştım en komik sorularıma bile anında en düzgün ve açıklayıcı şekilde cevap verdi korkularımı giderdi. Ameliyattan çok dikiş alımından korkuyordum çünkü bütün sitelerde ağlıyorsunuz acıyor yazıyordu ama ozan hoca sayesinde hissetmedim bile tampon alımı zaten en kolay işlemdi ameliyat sonrası ağrıyı bırakın sızım bile olmadı ve en az morlukla atlattım. Burnum tam da planlamamızın aynısı oldu. Ozan hoca her zaman burundaki iyi özellikleri ortaya çıkararak bi ameliyat yapmanın yanındadır bence bu da sizin için en sağlıklı olucak ameliyat planlamasıdır. Şu an ameliyatım üzerinden 1.5 ay geçti her şeyden çok memnunum ve ameliyat sonrasında da her şey yolunda gidiyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

K.N. (18.02.2018)

K.N. (18.02.2018)

Ozan hocam ilk gittigim andan itibaren hep güleryüzü ve neşesi ile karşıladı beni ve tanıştıktan sonra burun ameliyatımla ilgili kafamda hicbir soru kalmadı. Suanda saglikli dogal ve estetik bir burna sahip oldum hocam sayesinde. Kafasında soru isareti olan herkes hocama rahatlikla gidebilir. Tesekkurler Ozan hocam

E.L. (18.02.2018)

E.L. (18.02.2018)

şekil ve Nefes alma sıkıntısı yaşayan ve rinoplasti olmak isteyen biri olarak ankarada gitmediğim araştırmadığım doktor neredeyse kalmamıstı son 3 senedir karar verip emin olamayıp korkup doktor seçimi yapamıyordum ta ki Ozan hocamla karşılaşana kadar ilk andan suana kadar sabrı güler yüzü ilgisi ile hep yanımda oldu tüm sorularımı yanıtladı korkularımı dinledi hep anlayışlı güler yüzlü oldu doktor hasta ilişkisini Ozan hocayla sanki sizi senelerdir tanıyor ve anlıyor gibi hissediyorsunuz . Ameliyatımın üstünden 5 buçuk ay geçti ve sonuçtan çok memnunum her geçen gün burnum biraz daha güzelleşiyor nefes sorunum tamamen halloldu ve bu süreçte Ozan hocam bana hep destek oldu bundan sonra da herhangi bir sorunumda kesinlikle gideceğim tek doktor Ozan hocamdır . Benim ameliyatım sonrası daha önce ameliyat olan ve olumsuz sonuclanan kişilerden aldığım yorumlarla iyiki başka bir doktora gitmemişim ve Ozan hocamı seçmişim dedim hiç pişman olmadım . eğer sizinde bir sorununuz varsa gözünüz kapalı Ozan Bitik ile görüşüp güvenebilirsiniz.

E.F. (19.02.2018)

E.F. (19.02.2018)

Ergenliğimden itibaren kafama taktığım uzun kemerli bir burna sahiptim ve yaşım ilerledikçe ciddi anlamda rahatsız eder olmuştu.Sürekli erteliyordum ameliyat olmayı ne kadar doktor gezdiysem bir türlü karar veremiyor belki de tatmin olamıyordum anlatılanlardan. Taaaa ki Ozan Hocamla görüşene kadar benki yıllardır ameliyat olmaktan korkan ve kaçan biri olarak hiç düşünmeden, zorlanmadan ilk görüşmede bir hafta sonrasına ameliyat günü almıştım. Sebebi ise tabiki güvenli ellere ulaştığımdan emin olmamdı. Gerçekten de ilk görüşmede iletişimi, sorularım karşısında aldığım tatminkar yanıtları, kullanılan teknik ve tabiki vizyon ile tecrübe. Ameliyatımı oldum. Şu an 3 ay dolmak üzere. Sonuçmu??? Muhteşem…. Nekadar doğru bir karar verdiğimi şimdi anladım. Yıllardır bu işi gerçekleştiremeyişimde varmış bir sebep diye düşünüyorum. Sonsuz Teşekkürler Ozan Hocam…

A.B. (19.02.2018)

A.B. (19.02.2018)

2017 ekim ayında d.bakirdan ankaraya gidip ozan hocaya burun- yüz germe ve göz altı ameliyatı oldum ozan hoca o sihirli elleriyle beni baştan yarattı 3 ayrı ameliyatı aynı anda olmama rağmen çok kısa bir sürede toparladım ameliyat öncesi sonrası ve iyileşme sürecinde destegini hic eksik etmedi yaşım 42 ama şuan 30 lu yaslarimdayim ozan hocanin en būyük artısida yaptigi işin arkasinda durmasi ve hastayla iletişimini kesmemesi hocam iyiki varsınız

D.A. (19.02.2018)

D.A. (19.02.2018)

Yüzümdeki kırışıklık ve sarkmalardan kurtulmak için uzun yıllar İstanbul, İzmir ve Ankara’daki Plastik Cerrahi uzmanlarını internetten ve yakın arkadaşlarımdan araştırdım hatta bir kısmı ile yüz yüze görüştüm ancak cesaret edip ameliyat olmaya karar veremedim. En sonunda Ozan Bitik hocamla Hacettepe’de tanıştım. Muayene esnasında verdiği bilgiler ve değerlendirmeler sonucunda bana çok güven ve cesaret verdi. 8 saatlik yüz gençleştirme ameliyatı oldum. Sonuçtan çok memnunum ve fazla ağrımda olmadı. Ozan Hocamın gerek muayene/ameliyat, gerekse takip ve kontroller sırasındaki ilgisi, bilgisi, samimiyeti, güler yüzlülüğü ve güven veren hareket ve tavırları için bu köşeden bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Hocam iyi ki varsınız…

E.A. (20.02.2018)

E.A. (20.02.2018)

Burun ameliyatı olmayı çok istiyordum fakat herkes gibi benim de endişelerim vardı. Burnum hafif kemerli ve burun ucum düşüktü. Öncelikle ortaya çıkacak sonucun yüzüm ile orantılı ve uyumlu görünmesi istiyordum yani hokka gibi minicik bir burun hayalim hiç olmadı. Aynı zamanda operasyon sonrasında nefes problemi yaşamak benim için kabus olurdu. En nihayetinde tıkır tıkır işlevini yerine getiren bir organı sırf estetik kaygılarla işlevsizleştirmeyi kimse istemez sanırım. Tüm bu kaygılarımla Ozan Hocam’a gittim. Muayene esnasında sanki benim kafamın içindeki her soruyu görüyormuşcasına operasyonla ilgili her detayı konuştu benimle. O an ameliyat olmaya karar verdim ve Eylül 2017 de ameliyat oldum. Ameliyat günü kalbim yerinden fırlayacaktı sanırım fakat Ozan Hocam’ın ameliyathanedeki o sıcacık sohbeti her türlü kaygımı ve korkumu aldı gitti. Ameliyat sonrasında da ne ağrım ne morluğum oldu. Öyle hızlı iyileştim ki anlamadım bile sürecin nasıl geçtiğini. Ozan Hocam’ın elleri gerçekten sihirli. Harika bir burun yaptı bana. Beni tanımayanlar burnumun estetik olduğunu asla anlamıyor, o kadar doğal. Ozan Hocam plastik cerrahide en güvenli ve en doğru adres. Gönül rahatlığıyla kendinizi ona emanet edebilirsiniz. Teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız.

İ.D. (24.02.2018)

İ.D. (24.02.2018)

4 yil once baslayan bu yolculukta her daim hekimligi,dostlugu,güler yüzü,nezaketi ve ilgisi hiç azalmayan bu sabırlı harika insana ne kadar tesekkur etsem az gelir ben çok mutluyum minnoş bir burun ve gulen gözlere sahibim iyiki varsın canım hocam…

İ.T. (28.04.2018)

İ.T. (28.04.2018)

Yıllardır cesaret edemediğim burun ameliyatını 2 ay önce kızımla birlikte olduk. Kızımın burnunda fazla bir şekil bozukluğu olmamasına rağmen burnundan rahatsız olduğu için ameliyat olmak istedi ve beni de ikna etti. Ozan Beyi de kızım buldu zaten. Ağustos 2016 ya randevu aldık. Çok fazla ameliyata girdiği için ancak Mart 2017 ye alabildik ameliyat tarihini. O gün gelene kadar bütün sorularımızı sabırla ve içten cevapladı. Ameliyat günü kızımla art arda ameliyata girdik ve hiçbir sorun yaşamadık. Ağrı, sızı ve morluk olmadı. Kemiğimize dokunmadığı için de hemen iyileşti zaten burnumuz. Bizim sorunumuz burun ucuyla alakalıydı. Benim burun ucum fazla düşüktü. Şimdi burun ucum kalkık ve bu kadar fazla değişim olmasına rağmen kimse ameliyat olduğumu bile fark etmedi. Çünkü çok doğal durduğunu düşünüyorum. Zaten ameliyatı söyleyince de onlar da çok doğal durduğunu söylüyor. Bu beni çok mutlu ediyor. Aynı şekilde kızımın burnunda hafif bir kemik eğriliği vardı ama bu eğrilik nefes almasını engellemiyordu. Hem burun ucunun gülünce düşmesinden rahatsız oluyordu hem de bu eğrilik rahatsız ediyordu kızımı. Ozan Bey kemiğe dokunmadan burun ucuyla oynayarak eğriliğin görünmesini engelledi ve burun ucunu hafif kaldırdı. Çoğu kişi-kızımın arkadaşları da dahil- ameliyattan önce karşıydı burnunun yaptırmasına çünkü gerek olmadığını düşünüyorlardı fakat yaptırdıktan sonra iyi ki yaptırmışsın çok güzel olmuş dediler ve o da şimdi çok mutlu. Iyi ki Ozan Bey’i bulmuşuz. Kendisi çok başarılı bir doktor.

G.N. (28.05.2017)

G.N. (28.05.2017)

Merhaba benim sıkıntım nefes almada zorluk (hatta Ozan hocama ameliyat olduktan sonra daha önce hiç burnumdan nefes alamadığımi fark ettim)ve 5 yıl önce farklı bir doktora ameliyat yaptırdım ve burnumun ucunu eğdi bu beni çok rahatsız ediyordu ama tekrar ameliyat olmaya cesaretim yoktu daha doğrusu doktorlara güvenmiyordum. öyle uzun uzadıya doktor arastirmadim sadece internet üzerinden doktorlara yapılan yorumlari okudum ve direk Ozan Bitik hocama ameliyat olmaya karar verdim ilk fırsatta randevu alıp muayeneye gittim 5 nisanda burun estetiği oldum.ameliyat sonrasındaki ağrılar ağrı kesici ile gecebilecek ağrılardi.morluk hiç yok denecek kadar azdı(hassas bir cilde sahibim)anestezi etkisi ile ilk 4 gün yutkunmada sıkınti çektim.hafif baş dönmelerin oluyordu ama 6.gun tamponlarim alındı Aman Allah’ım o nasıl bir nefesti hayatım da ilk defa böyle bir nefes aldım sanki dışardan burnuma hava uflendi gibiydi????ama burnumun delikleri nerdeyse göz bebeklerim kadar vardı ve oldukça kalkık bir burundu. tabi ki öyle kalmadı burun deliklerim 2. Haftada küçüldü daha 1.ayim dolmadan burnum indi .şu anda tam 2 .ayım dolmadi ama ben harika bir buruna sahibim.profilden fotoğraf cektirebiliyorum. Sanki ozguvenimi bile olumlu yönde etkiledi tekrar teşekkürler Ozan hocam ellerinize sağlık .not:şimdi baska doktorlarin burun estetiği fotoğraflarına bakıyorum da estetik anlayışları minicik bir burun ölçsen 2 cm falandır.beni tanımayan biri estetik olduğumu asla anlamaz

N.Ü. (28.05.2017)

N.Ü. (28.05.2017)

Ozan hocanın mesleğindeki başarısını, o nadir bulunan yeteneğini, ve insani meziyetlerini anlatmaya nereden başlayım bilemiyorum. Kısaca şunu söyleyim ki Ozan hoca bir doktorda bulunması gereken bu üç özelliği kendinde barındıran muhteşem bir hekim ve cerrah. Hocaya yaklaşık iki buçuk ay önce burun estetiği ameliyatı oldum. Oldukça hızlı geçen bir iyileşme süreci sonucunda aynaya baktığımda görmekten gerçekten mutlu olduğum bir burnum oldu. Bana deseler ki madem bu kadar memnunsun ameliyat sonucundan, bu ameliyatı yirmili yaşlarda yaptırır mıydın ? Koca bir “Hayır” derim. Neden mi çünkü o zaman o ameliyatı yapacak Ozan hoca olmayacaktı ki!!!!( muhtemelen tıp fakültesinde uzmanlık öğrenimine devam eden parlak bir öğrenciydi o zamanlar). Ozan hocayı şöyle tanımlayabilirim sanırım: Kendisi, Allah vergisi bir yeteneğin, eğitimle taçlandığı, ve azimle her geçen gün geliştiği Türkiye için övünç kaynağı olması gereken bir hekimdir. Kendisini sadece estetik operasyonlarda değil yaralanma ve kazalar konusunda gerçekleştirdiği rekonstraktif ameliyatlardaki başarısından dolayı da ayrıca tebrik ediyorum( basında kendisinin başkanlığındaki kolu kopan çocuğun başarılı ameliyat haberini okumuştum). Ben Amerika ‘da uzun yıllar kaldım ve oradaki hekimlerin insani yanları niye bizdeki hekimlerde yok diye hep hayıflanırdım. Ta ki Ozan Hocayı tanıyana kadar. Kendisi hastalarıyla gerçekten çok yakından ilgili. Gerçekten kolay ulaşılabilen, hastanın sorularını ve bitmeyen mızırtılarını 🙂 dinleyip cevabını mesai saatleri dışında da olsa hiç esirgemeyen ender bir insan/hekim. Ameliyat sonrasındaki, özellikle ilk iki haftalık sürede, eşi ve çocuklarıyla geçirdiği akşam saatlerinde, onu rahatsız etmeye çekinerek yönelttiğim sorularıma hiç geciktirmeden, “kesinlikle rahatsızlık vermediniz” diye de ilave ederek cevap veren çok nazik bir doktordur. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

İ.R. (04.05.2017)

İ.R. (04.05.2017)

Kendisini sektörde olamam nedeni ile tanıyorum, aynı zamanda yeğenimin kepçe kulak operasyonun da yapmıştı. Yeğenim artık saçlarını müthiş bir özgüvenle toplayabiliyor ! Ozan Hocam ile ilgili çok şey söylenebilir. Ama ben bir erkek olarak adam gibi adam desem sanırım çok net bir tanımlama yapmış olurum. Son derece kibar, çocukla çocuk, büyükle büyük… sizin seviyeniz neresi ise orayı bulur ve aynı hizaya gelir.. zerre gurur ve kibir göremezsiniz. Sektördeki uzun deneyimlerim doğrultusunda ekleyebilirim ki; cerrahisi , el becerisi ve kalitesini ispat etmiş çok iyi bir plastik cerrrahtır. İleride onu mükemmel bir uluslararası kariyerin beklediğinden eminim…Koşulsuz teslim olabilirizsiniz !

R.D. (03.05.2017)

R.D. (03.05.2017)

ozan beyle tanışmamız benim burun ameliyatı olmama karar vermemle başladı. hakkında okuduğum güzel yorumlar başarıları ve hasta memnuniyetini görünce görüşmeye karar verdim. kafamda ameliyatla ilgili bir sürü soru işareti vardı. güven veren konuşması, her zaman gülümseyen yüzü ve bütün sorularıma verdiği tatmin edici cevaplarıyla bu iş için doğru seçim yaptığımı ilk anda anlamıştım. ozan beyin başarılı cerrahlığı sayesinde yıllardır korktuğum bu burun ameliyatını çok kolay bir süreçle atlattım. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. sayesinde istediğim burna kavuşmuş durumdayım. eğer burun ameliyatı olmayı düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla ozan beyi tercih edebilirsiniz. zaten ilk görüştüğünüz andan itibaren doğru tercih olduğunu anlayacaksınız. kendisine bir kez daha her şey için teşekkür ediyorum

Y.A. (30.04.2017)

Y.A. (30.04.2017)

Ne zamandır burun ameliyatı olmak istiyor fakat hiçbir doktorla istediğim iletişimi kuramıyordum. Hele ameliyat olup pişman olmak en büyük korkumdu. Ozan Hocamı internetten araştırıp muayeneye gitmeye karar verdim. Bu ameliyata dair kafamdaki her türlü soruyu kendisine rahatlıkla sorabildim ve kendisi bu süreçle ilgili beni sabırla aydınlattı. Mütevazı tavrı, üstün bilgisi, mükemmel iletişim yeteneği, güler yüzü ve muayeneden ameliyat gününe kadar eksilmeyen ilgisi ile bir doktordan çok daha fazlası oldu. Söylemek istediğim her şeyi sabırla dinleyerek deneyimiyle harmanladı. Ameliyat günü en ufak bir kaygım olmadı. Sonuç mu tabiki MÜKEMMEL!!! Bugün ameliyat olalı 14 gün olmasına rağmen ben burnuma bayıldım ve fotoğraf çekmeye doyamıyorum.:) Ayrıca ameliyat sonrası hiçbir ağrı ve morarma durumu yaşamadım. Şişliklerim bile hemen geçti. Bu süreçte ne kadar saçma da olsa her türlü sorumu bıkmadan yanıtladı ve yanıtlamaya da devam ediyor.:))) Güzel ve sağlıklı bir burna kavuşturduğu ve fotoğraf çekme potansiyelimi ikiye katlamamı sağladığı için Ozan Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.❤

İ.A. (11.04.2017)

İ.A. (11.04.2017)

Çok değerli Ozan Hocam;Size geldiğim gün okadar mutsuz okadar umutsuzdum ki,sanki yolun sonundaydım.Beni dinlediğiniz ve beni anladığınız için size minnettarım.O gün anladım ki,bir yerlerde hala^ iyi insanlar varmış.O bana hiç gülmeyen şansım artık gülecekti;çünkü karşımda inanılmaz yetenekli,başarılı bir doktor vardı;kalbinin güzelliği de yüzüne yansımıştı.Hayalimi gerçekleştirmeme yardım etti,sonrada bu hayali bizzat gerçekleştirdi.Artık saçlarımı toplayabilecek,yeni burnumla aynalara gülümseyecektim.Ameliyat sonrası mucize gibiydi,ne ağrı,ne şişlik,ne morluklar…hiçbirisi olmadı.Sihirli elleriyle harikalar yaratıyor,insanları inanılmaz mutlu ediyordu benim Ozan Hocam.Bu yazıyı okuduysanız çok şanslısınız ve doğru yerdesiniz demektir.Ozan Hocam ile mutlaka yüz yüze görüşmelisiniz,beni o zaman anlarsınız. Güler yüzü,alçakgönüllülüğü,kibarlığı,saygısı,sevgisi,tatlı dili ve kocaman yüreğiyle Ozan Hocam;iyi ki varsınız,iyi ki tanımışım sizi,iyi ki benim doktorumsunuz. Sevgiyle kalın…

N.Ö. (14.03.2017)

N.Ö. (14.03.2017)

6 ay önce Ozan beye burun ameliyatı oldum. İyiki Ozan beye olmuşum. Ameliyat öncesi ve sonrası her şeyden çok memnunum. Burnum çok doğal ve istediğim gibi oldu. Ameliyata doktor beye çok güvenerek girdim ve güvendiğim gibi oldu her şey. İlgisinden ve yaptığı burun ameliyatından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

M.A. (15.02.2017)

M.A. (15.02.2017)

Ozan Bey nasıl anlatılır nerden başlanır ki.. Mesleğinde mükemmel , harika bir insan. Hamilelik sonrası karın bölgemde sarkmalar olmuştu, düzenli spor yapmama rağmen egzersizlerle düzelemeyeceği aşikardı ve bu beni rahatsız ediyordu .Uzun yıllar ameliyat kararsızlığı ve korkusu içinde yaşadım , tabi bunun en büyük nedeni kendimi bu ameliyat için teslim edebileceğim iyi bir doktor bulamamaktı , taki Ozan hocamla karşılaşana kadar 🙂 Kendisi ile olan ilk randevumda ne korku nede kararsızlıktan eser kaldı ve hemen ameliyat olmaya karar verdim , işinin ehli bir doktorla karşılaştığım için mutluydum .Ozan beye abdominoplasti karın germe ameliyatı için kendimi teslim ettim . Ameliyat öncesi ve sonrasında ilgisi, sabrı, anlayışı ,güler yüzü hiç eksik olmadığı için kendisine çok çok teşekkür ediyorum . Kısa sürede iyileştiysem , göstermiş olduğu titizlik ve ilgi sayesindedir.Şimdi karın bölgem daha genç ve kusursuz görünüyor. Hoşunuza gitmeyen bir görünümünüz yada bir probleminiz varsa kendinizi hiç tereddüt etmeden rahatlıkla Ozan hocamın ellerine bırakabilirsiniz. Her şey için OZAN hocama çok çok teşekkür ederim , iyiki varsınız.

Ş.K. (12.02.2017)

Ş.K. (12.02.2017)

Kendisinin önce ismiyle tanıştım herkes cok iyi ve ilgili bir hekim olduğundan bahsediyordu tahminimde de ilgili ve anlayışlı biri kendisi. Tüm sorularımıza sabırla cevap veriyor ve hicbir zaman desteğini esirgemiyor. Kendisine ameliyat olduğun için sanslı ve mutluyum.

Z.A. (20.10.2016)

Z.A. (20.10.2016)

Ozan Hocam görebileceğiniz en güler yüzlü, anlayışlı, ilgili doktorlardan biridir. Ameliyatımdan önce ameliyathanede heyecandan ölürüm sanıyordum ama esprileri ve neşesi sayesinde tüm korkularınız gidiyor. 🙂 Ben burun ameliyatı geçirdim ve şu kadarını söyleyebilirim, hiç kimse ameliyat olduğumu anlamıyor, o kadar doğal ve güzel bir burun yapmış bana. Sonrasında da telefonla tüm sorularımı sabırla yanıtladı. İlk bir ay boyunca her hafta takip etti hastahanede. Ağrı sızı, hiçbir şey yaşamadım. Çok çok teşekkür ediyorum kendisine, yeteneği ve profesyonelliği görülmeye değer, problemleriniz varsa kendinizi hocamın ellerine bırakın…

A.E. (01.06.2016)

A.E. (01.06.2016)

Ozan beye göz altı torbalarımın tedavisi için giderek son 5 yılda belki de kendim için yaptığım en iyi şeylerden birin yapmış oldum. Göz altı torbalarım için görüş aldığım diğer hekimler kirpik dibinden kesik olması gerektiğini tavsiye etmiş veya dolgu yapılmasını önermişlerdi. Uzunca araştırma yaptıktan sonra hakkındaki yorumlardan yola çıkarak Hacettepede Ozan hocaya ameliyat olmaya karar verdim. Hocama ameliyat öncesi çok zahmet verdim sorularımla bunalttım ama güleryüzünden ve anlayışından bir nebze eksilmedi. Göz kapağının içinden nasıl ameliyat yapılacağını anlayamadan (hala da anlamış değilim) OzAN beyin enerjisine güvenerek kendimi teslim ettim. Bir hafta sonra işe döndüğümde iş yerindeki arkadaşlarım ameliyat olduğumu anlamadıkları gibi sende bir değişiklik var tatil yaramış gibi yorumlar yaptılar. Özetle kendimi çok iyi hissediyorum. Ellerinize sağlık Ozan hocam.

V.D. (04.05.2016)

V.D. (04.05.2016)

Ameliyat olmaktan cok korkuyordum fakat bir o kadar da istiyordum. Dr. Ozan Bey’le tanıştıktan sonra endişelerim azaldı ve gerek ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi sayesinde hiçbir sorun yaşamadım. Hiç bir negatif sorunla karşılaşmadım ve gün geçtikçe burun ameliyatımın sonucundan daha fazla memnun kalıyorum.

A.E. (23.04.2016)

A.E. (23.04.2016)

Eğer kararsizliginiz çok yüksek korkulariniz ve belki olmazlarının var ise Ozan hocamla gorustukten sonra olmazların olurlugunu korkuların yersizligini göreceksiniz.Sanatci edasinda mimarlığını konuşturan hastasını baştan sona dinleyip anlayan işinin ehli bir doktor Ozan hocam tavsiye ederim çok memnun kaldım.

A.D. (03.04.2016)

A.D. (03.04.2016)

Ozan beye yaklaşık 2 ay önce burun ameliyatı oldum.Güler yüzü ve samimiyeti sayesinde korktuğum bir ameliyatı çok kolay bir süreçle atlattım.Başarılı cerrahlığı sayesinde güzel ve doğal bir burna kavuştum,kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum.Eğer herhangi bir estetik müdahale düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla Ozan beyi tercih edebilirsiniz.

Ş.A. (03.03.2017)

Ş.A. (03.03.2017)

Ozan hocaya gitmeyi buradaki yorumlara göre karar vermiştim, kararımın ne kadar doğru olduğunu belirtmek ve yine benim gibi buralardan doktor arayan birilerine öneri olsun diye ve en tabii ki kendisine teşekkürlerimi sunmak için yazıyorum. Budan tam iki ay önce kendisine üst göz kapağı ameliyatı için gittim, görüştük, karar verdik ve ameliyat oldum. Tüm süreç Ozan hocanın profesyonelliği ve tevazuuyla kolay ve pürüzsüzdü. Beklentilerimin çok üstünde bir sonuç elde ettik. Yeni halimin güzelliğine hala tam alışamadım:))))) Teşekkür ediyorum bir kez daha Ozan hoca…

M.M. (15.05.2017)

M.M. (15.05.2017)

Tecrübesi, iletişimi ve çıkardığı iş ile her anlamda iyi bir doktor. Asla maddiyatçı değil; gereksiz birçok işlem isteği ile gitmeme rağmen ihtiyacım olmadığı için kabul etmedi. Yaptığı ufak bir dokunuşu çok beğendim, teşekkürler.

P.E. (08.01.2019

P.E. (08.01.2019


Yorumunuzu Gönderin!

Error: Contact form not found.